Mobil HaberleriSamsung Haberleri

Samsung Galaxy A32 5G Detaylarıyla Ortaya Çıktı

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung, yeni modeli Galaxy A32 5G'nin detayları ve render görüntüleri ortaya çıktı

TeknoBH Google Haberler

Samsung Galaxy A32 5G modeli detaylarıyla birlikte ortaya çıktı. Sızdırılan görseller de yeni modelin tam anlamıyla detayları mevcut.

samsung-galaxy-a32-5g-detaylariyla-ortaya-cikti

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung, geçtiğimiz ay Galaxy A serisine yeni bir model eklemişti. Bu model, şirketin en uygun fiyatlı 5G akıllı telefon modeli olduğu düşünülen Galaxy A42 5G‘ydi.

Ancak söylentilere göre Samsung Galaxy A42 5G, şirketin tek ve en uygun fiyatlı 5G akıllı telefon modeli olmayacak. Galaxy A32 5G‘nin çok daha uygun bir fiyatla piyasaya sürüleceği düşünülüyor. Bugün gün içerisinde OnLeaks tarafından paylaşılan CAD renderları sayesinde akıllı telefon modelinin tüm detayları ortaya çıktı.

Samsung Galaxy A32 5G Detaylarıyla Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz günlerde Galaxy A32 5G‘nin kılıf üreticisi tarafından paylaşılan görseller ile akıllı telefonun tasarımı hakkında bilgi edinme fırsatımız olmuştu. Bugün de OneLeaks tarafından modelin CAD render görüntüleri paylaşıldı ve bu görseller yeni modelle ilgili çok daha fazla ayrıntıyı ortaya çıkardı.

Sızıntılara göre, Galaxy A32 5G‘de 6,5 inç boyutunda Infinity-V ekran bulunacak. Aynı zamanda akıllı telefonun parlak bir yüzeye sahip olan düz arka panelinin de plastikten yapıldı söylentileri de mevcut.

samsung-galaxy-a32-5g-detaylariyla-ortaya-cikti-1

Samsung Galaxy A32 5G‘nin yaklaşık olarak 164,2 x 76,1 x 9,1 mm ölçülerinde olacağı tahmin ediliyor. SIM kart yuvasının akıllı telefonun sol tarafında yer alacağı, cihazın sağ tarafında ise ses tuşlarının yanı sıra parmak izi okuyucusu olan bir güç değmesinin yer alacağı düşünülüyor. Kulaklık girişinin ve USB-C bağlantı noktasının ise cihazın alt çerçevesinde yer alacağı da tahminler arasında.

Sızıntının kaynağı, Galaxy A32 5G‘nin diğer özellikleri hakkında herhangi bir bilgi paylaşımı yapmadı. Lakin daha önceden bilinenlere göre Galaxy A32 5G‘nin 5000 mAh‘lik bir bataryaya sahip olacağı ve 48 MP‘lik bir ana kameraya sahip olacağı bilinenler arasında. Dilerseniz yeni modelin kılıf üreticisinin paylaştığı görsellere ve bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu