Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy A32 5G, Resmi Olarak Görüntülendi

TeknoBH Google Haberler

Samsung’un kısa bir süre içerisinde tanıtılması beklenen Galaxy A32 5G, modeli Samsung’un resmi sitesinde görüntülendi. İşte Detaylar

Bütçe Dostu Samsung Galaxy A32 5G Sertifikasını Aldı

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung’un iddialarına göre, 2021 yılında tanıtılacak en uygun 5G destekli modeli Galaxy A32 5G modeli olacak. Geçtiğimiz günlerde GeekBench’te görüntülenen, ardından da kısa bir süre içerisinde SIG sertifikasını alan Galaxy A32 5G modelinin tanıtımına çok az bir süre kaldı diyebiliriz. Ayrıca BIS sertifikası ile bizleri karşılayan Galaxy A32 5G modeli ile beraber üç model daha görüntülendi. Bu modeller, Galaxy A52, F62 ve SM-E025F modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Samsung’un orta seviye olarak satışa sunmayı planladığı SM-A326B model numarasına sahip A32 5G, Samsung’un resmi destek sitesinde görüntülendi. Ayrıca tanıtımında son aşamaya gelinen modelin hala ne zaman tanıtılacağı bilinmiyor.

Samsung Galaxy A32 5G, Resmi Olarak Görüntülendi

Samsung’un, İngiltere ve İrlanda sayfalarında görüntülenen modelin bir ayrıntısı daha kesinliğe kavuşuyor. Ortaya çıkan model numaralarında söz konusu modelin sonunda /DS ayrıntısı görünüyor. Bu da A32 5G modelinin çift SIM KART desteği ile geleceğini kesinleştiriyor.

Samsung Galaxy A32 5G kullanıcılarına neler sunacak

Samsung Galaxy A32 5G modelinin tüm ayrıntıları ortaya çıkmamış olsa da, en azından ortaya çıkan render görüntüleri, GeekBench sızıntıları ve aldığı sertifikalar ile az çok ayrıntıları ortaya çıkmış oldu.

Ön panelinde damla çentikli tasarıma sahip olan model 6,5 inç boyutunda bir ekrana sahip olacak. Bu ön panelde 16 MP değerinde bir kamera bulunacak. Arka tarafını incelediğimiz zaman ise dörtlü kamera modülü yer alıyor. Bu kameralar, 48 MP + 5 MP +2 MP + 2MP değerlerinde sahip olması bekleniyor.

Samsung Galaxy A32 5G, Resmi Olarak Görüntülendi

Aynı zamanda MediaTek’in Dimensity 720 işlemcisinden güç alacan model 4 GB RAM ile gelecek. Bununla birlikte Bluetooth 5.0 desteğinin de yer alması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu