Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy A32’nin Tasarımı Ortaya Çıktı

Samsung'un yeni modeli önümüzde ki yıl en uygun akıllı telefon modeli olacağı söyleniyor. Galaxy A32'nin özellikleri ve tasarım detayları haberimizde

TeknoBH Google Haberler

Samsung Galaxy A32’nin tasarımı sonunda ortaya çıktı. Sızdırılan görsellere göre önümüzde ki yıl en uygun 5G teknolojisi destekli akıllı telefon modeli olacağı söyleniyor.

samsung-galaxy-a32-tasarimi-ortaya-cikti

Samsung, geçtiğimiz günlerde 2021 yılının başlarında tüketicilere sunmayı planladığı birkaç fiyat/performans akıllı telefon modellerini açıkladı. Ancak hem Galaxy A12 hem de Galaxy A02 LTE bağlantısı ile sınırlı. Bu modellere ek olarak 2021 yılında çıkması planlanan Galaxy A32 5G‘nin fiyatı ise bir hayli uygun olacağı söyleniyor.

Dün sızdırılan görselleri, Galaxy A32 5G’ye ait olduğu söylenen telefon kılıfları sızdırıldı. Sızdırılan bu görseller doğrultusunda yeni modelin tasarımının da nasıl olacağı ortaya çıkmış oldu.

Samsung Galaxy A32’nin Tasarımı Ortaya Çıktı

Önümüde ki yılın en uygun fiyatlı 5G akıllı telefon modeli olması beklenen Galaxy A32 5G‘nin tasarımı hakkında bir sızıntı gündeme geldi. Modele ait olduğu iddia edilen kılıf görüntüleri paylaşıldı. Görüntülerin doğru olduğunu varsayarsak, arkada bulunan üç kameranın kare veya dikdörtgenin içine alınmadığını görebiliyoruz. Tabi paylaşılan bu görüntüler cihazın son hali olmayabilir.  Önümüzde ki günlerde farklı bir tasarım ile tekrardan karşımıza çıkabilecek olan yeni modelin kamerasının detayları ne olursa olsun 48 MP ana kamera, 8 MP ultra geinş açı ve 2 MP derinlik sensörü içeren kamera kurulumu yer alacağını gösteriyor.

samsung-galaxy-a32-tasarimi-ortaya-cikti-1

Paylaşılan görüntülere göre, Galaxy A32 5G’nin Infinity-U ekrana sahip olacağını gösteriyor. Aynı zamanda cihazda yan yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısının da olacağı söyleniyor. Ses açma veya kapatma tuşları sağ tarafda konumlandırılırken, ait tarafta da bir hoparlör ve USB-C bağlantı noktası olduğunu görüyoruz.

Önemli bir noktayı daha sizlere tekrardan belirtelim.  Paylaşılan bu görüntüler Samsung’a ait değil, Galaxy A32 5G‘nin kılıf üreticisinden geliyor. Bu nedenle modelde ki bazı detaylar tam olarak doğru olmayabilir veya değişebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu