Mobil HaberleriSamsung Haberleri

Samsung Galaxy A52 4G Geekbench’te Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Samsung Galaxy A52 5G modelinden sonra 4G modelide Geekbench’te ortaya çıktı. Samsung’un yeni modeli 5G versiyonundan daha yüksek puan aldı.

samsung-galaxy-a52-4g-geekbenchte-ortaya-cikti

Samsung Galaxy A52 5G (SM-A526B) geçtiğimiz aylarda Geekbench’te Snapdragon 750G, 6 GB RAM ve Android 11 işletim sistemi ile görüntülenmişti. Bugünde modelin 4G versiyonu (SM-A525F) Geekbench’in veritabanında Snapdragon 720G yonga seti ve Android 11 işletim sistemi ile ortaya çıktı.

4G modeli, hem tek hem de çok çekirdekli performans testlerinde 5G versiyonundan daha yüksek bir puan aldı.

Samsung Galaxy A52 4G özellikleri

samsung-galaxy-a52-4g-geekbenchte-ortaya-cikti-1

Samsung A52‘nin 4G ve 5G versiyonları arasında yonga seti ve RAM kapasitesi değişikliği dışında herhangi bir farklılık olup olmadığı şuan için net değil. Samsung A52 4G‘nin 8 GB RAM ve Snapdragon 720G yonga seti ile geleceği tahmin ediliyor. Aynı zamanda yeni cihazın Android 11 işletim sistemi ile kutudan çıkması da bekleniyor. Kısa bir süre önce Geekbench’te görüntülenen yeni Galaxy A52 4G geçtiğimiz ay ortaya çıkan 5G versiyonundan daha yüksek puanlar aldı.

Galaxy A52 5G’nin özelliklerinden sizlere bahsedecek olursak, 6,5 inç büyüklüğünde bir ekran paneli bulunuyor. Ekranın ön tarafın tam ortasında selfie kamerası yer alıyor. Aynı zamanda cihaz ekranının alt kısmında bir parmak izi tarayıcısı bulunuyor. Arka tarafta ise dikdörtgen bir ada içerisine yerleştirilmiş bir dörtlü kamera modülü yer alıyor.

Bu özelliklere ek olarak 3,5 mm kulaklık girişi ile gelecek olan modelin ağırlığının ne kadar olacağı şuan için bilinmiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu