Mobil HaberleriSamsung Haberleri

Samsung Galaxy A82 Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Samsung Galaxy A82 modeli hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Söz konusu model özellikleri ile neler sunuyor? İşte Detaylar

Samsung Galaxy A82 Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung, geçtiğimiz yıl Galaxy A80 modelini piyasaya sürmüştü. Hatırlarsanız söz konusu modelin en çok dikkat çeken ve ön plana çıkan özelliği ise kameraydı. Bu modelin ülkemide bir hayli fazla ilgi gördüğü ve talep edildiğini de söyleyebiliriz. Cihazın Türkiye fiyatına baktığımız zaman 6000 – 6500 TL civarında satıldığını söyelyebiliriz.

Dışarıdan bakıldığı zaman fiyatın bir hayli yüksek göründüğünü biliyoruz ancak cihazın sunduğu özellikleri incelediğimiz zaman fiyatın gayet uygun olduğunu söylemek mümkün. Cihazın üzerinden 2 sene geçmesi ile birlikte serinin yeni modelinin ilk detayları Console’da görüntülendi. Galaxy A Quantum veya Galaxy A82 olarak adlandırılan bu model uzun zamandır bekleniyordu.

Samsung Galaxy A82 özellikleri ile neler sunuyor?

Samsung, Galaxy A80 serisi ile iki yıl önce karşımıza çıkmıştı.. Şimdi de yeni modeli için gün sayıyor diyebiliriz. Ayrıca cihaz bazı bölgeler de Galaxy Quantum 2 olarak adlandırılırken bazı bölgeler de ise Galaxy A82 ismiyle piyasaya sürülecek. Ayrıca serinin diğer modellerinin ülkemizde satışa sunulduğu düşünürsek yeni modelin de ülkemizde de satışa sunulması kesin gözüyle bakılıyor.

Samsung Galaxy A82 Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

Yakında tanıtılacak olan modelin kanlı canlı görüntüsüyle ortaya çıktı. Ortaya çıkan kutuyu incelediğimiz zaman Galaxy Quantum 2 adına sahip olduğunu görüyoruz. Biraz önce de dediğimiz gibi bu isim farklı bölgeler de farklılık gösterecek. Söz konusu cihaz 120Hz ekran yenileme hızına ve 800 nit parlaklık özelliğine sahip olacak. 6.7 inçlik ekran boyutu ile gelen cihaz, AMOLED ekran paneli ile gelecek.

Teknik özelliklerini incelediğimiz zaman Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 855+ yonga setinden güç aldığını görmekteyiz. Orta seviye bir cihaz olduğunu düşünürsek bir hayli yeterli olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama kapasitesi ve 64 MP değerinde ana kameraya sahip olacak. 4.500 mAh kapasiteye sahip olan Galaxy A82, bu pili 25W şarj ile destekleyecek. Ayrıca yeni Samsung Galaxy A82 modeli 23 Nisan tarihinde tanıtılacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu