Donanım Haberleri

Samsung Galaxy Buds Pro Fiyatı Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Uzun zamandır hakkında birçok sızıntı gerçekleşen yeni Samsung Galaxy Buds Pro kulaklığın fiyatı ortaya çıktı. İşte merak edilen tüm detaylar

Samsung Galaxy Buds Pro Fiyatı Ortaya Çıktı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un son zamanlarda TW kulaklık modellerinin beklentiyi karşılamadığını biliyoruz. Fakat iddialara göre, Galaxy S21 ailesinin tanıtılacağı etkinlikte Galaxy Buds Pro modeli de tanıtılacak. Hatta yeni kulaklık modeli fiyatını sonuna kadar hak edeceği iddia ediliyor. Farklı renk seçeneklerinin yanı sıra konforlu tasarımının da öne çıkacağı söyleniyor. Uzun zamandır sızdırılan sızıntıların, dedikoduların ardından nihayet tanıtıma az bir süre kala Samsung’un TWS kulaklık modeli Galaxy Buds Pro modeli hakkında tüm detaylar kesinleşti.

Samsung Galaxy Buds Pro kullanıcılarına ne sunuyor?

Samsung, 14 Ocak tarihinde gerçekleştirecek olan UNPACKED etkinliğinde Galaxy S21 ailesinin yanı sıra, Galaxy Buds Pro modelini de duyuracak. Samsung’un yeni kablosuz kulaklık modeli Buds Pro’nun tanıtım tarihinin de yaklaşması ile resmi site de ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı. SM-R190 model numarasına sahip olan Galaxy Buds Pro kulaklığın fiyatı da belli oldu.

Samsung Galaxy Buds Pro Fiyatı Ortaya Çıktı

Samsung‘un Kanada resmi internet sitesinde Samsung Galaxy Attic olarak görünen, kod adının Attic olduğu tahmin edilen Galaxy Buds Pro modelinin lansmanı 14 Ocak tarihinde gerçekleşecek. Tek renk seçeneği ile ortaya çıkan model, 264 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Samsung’un Kanada web sitesinde görüntülenen fiyat Kanada Doları olduğunu belirtelim. Açıklanan 264 Kanada Dolarını ABD Dolarına çevirdiğimiz zaman, ortalama olarak 200 dolarlık bir fiyat etiketi karşımıza çıkıyor. Bu fiyatta kulaklık için beklenen fiyat diyebiliriz.

Ayrıca iddialara göre yeni model, üç farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkacak. Bu renkler, siyah, gümüş ve mor renkleri olacak. Aynı zamanda cihaz da en çok beğenilen özellik ise Aktif Gürültü Engelleyici (ANC) özelliği diyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu