Donanım Haberleri

Samsung Galaxy Buds Pro Geliyor

Güney Kore merkezli Teknoloji devi Samsung yeni kablosuz kulaklık modeli Galaxy Buds Pro geliyor.

TeknoBH Google Haberler

Samsung ‘dan kablosuz kulaklık Galaxy Buds pro geliyor. Yeni kablosuz kulaklığı FCC onayladı. İşte Detaylar

samsung-galaxy-buds-pro-geliyor

Samsung‘un tam kablosuz kulak içi kulaklıkları serisi olan Galaxy Buds çıkışından bu yana büyük bir beğeni topladı. Orta segmentte iyi bir deneyim sunan kulaklığın kendisinin dışında Buds+ varyasyonu bulunuyor. Bu model üçüncü varyasyon olacak olan Galaxy Buds Pro, sertifika veritabanında görüntülendi.

Samsung Galaxy Buds Pro Geliyor

Endonezyalı bir telekom şirketinin, Çin’in 3C ajansının ve Koreli bir kuruluşun sitesinde yer alan bilgilere göre Samsung’un yeni kulaklığı hakkında bilgi paylaşıyor. Galaxy Buds serisinin yakaladığı başarının ardından Samsung, üçüncü varyasyonu satışa sunacak gibi görünüyor. Yeni kulaklığın ses kalitesi konusunda ne kadar iyileşeceği bilinmiyorken şarj kutusunun kapasitesinin 5000 mAh olacağı söyleniyor.

samsung-galaxy-buds-pro-geliyor-1

Paylaşılan şemada görünüyor ki yeni modelde Galaxy Buds Live yerine Galaxy Buds+ benzeri bir tasarım olacak. Kulaklık ile ilgili çok az detaylar paylaşılmış olsa da kulaklığın ismini, cismini ve şarj kutusunun kapasitesini bu sertifika sayesinde öğrenebildik.

Galaxy S21 serisinin rekabete erken girebilmek için Şubat yerine Ocak ayında çıkacağı iddia edilmişti. Büyük ihtimal ile Galaxy Buds Pro da yeni amiral gemisi ile birlikte tanıtılacak. Yeni kulaklığın detaylarını Ocak ayında düzenlenmesi beklenen etkinlik ile öğreneceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu