Samsung Haberleri

Samsung Galaxy F41 Modelinin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Samsung'un Hindistan YouTube kanalı, Samsung Galaxy F41 modelinin tanıtıım videosunu yayınladı.

TeknoBH Google Haberler

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung yeni cihazı Galaxy F41 modelinin tanıtım videosu yayınlandı. İşte Detaylar

samsung-galaxy-f41-ozellikleri-ve-tanitim-tarihi

Akıllı telefon sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Samsung‘un Hindistan YouTube kanalı, 8 Ekim‘de tanıtılacak Galaxy F41 için ilk tanıtım videosu yayınlandı.

Samsung‘un Galaxy A serisi ile Galaxy M serisi arasında konumlandırılacağı düşünülen Galaxy F serisinin ilk modeli Galaxy F41′in tanıtım çalışmalarına şimdiden başlamış durumda. Geçtiğimiz günlerde Hindistan’ın en popüler e-ticaret sitelerinden biri olan Flipkart’ta ortaya çıkan Galaxy F41‘in 8 Ekim tarihinde tanıtılacağı ve daha çok gençlere hitap edeceği söyleniyor.

Samsung Galaxy F41 Modelinin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung, yeni modelin tanıtım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyorken şimdi de Samsung Hindistan‘ın remsi YouTube kanalında Galaxy F41 için yeni bir tanıtım videosu paylaşıldı.

samsung-galaxy-f41-tanitim-tarihi

Samsung Galaxy F41, son dönemde tanıtılan birçok Samsung modeli delikli ekranla değil, damla çentikli Infınity-U tasarımla kullanıcılarına sunuluyor. Arka yüzünde üçlü kamera modülü bulunan cihazın parmak izi tarayıcısı da yine arka tarafta bulunuyor.

Samsung Galaxy F41 Özellikleri

Galaxy F41 gücünü kendi üretimi olan Exynos 9611 yonga setinden alacak ve bu işlemciye 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı eşlik edecek. Aynı zaman da bu depolama alanının 256 GB‘lık bir başka opsiyonu da bulunuyor. Akıllı telefon pazarında bütün üreticilerin neredeyse en çok dikkat ettikleri özelliklerden biri de batarya kapasitesi. Bilindiği üzere Güney Kore merkezli Samsung da son modellerin de neredeyse hepsinde yüksek kapasiteli bir batarya kullanmayı tercih etmişti. Samsung bu modelinde de 6000 mAh‘lik bir devasa batarya kullanmayı tercih etmiş.

Arka yüzünde üçlü kamera modülü ile gelen cihaz da 64 MP‘lik bir ana kamera modülü yer alacağı söyleniyor. Ancak ön yüzünde damla çentik tasarımı ile geleceği ve ekrana gömülü bir parmak izi sensörü ile geleceği söyleniyor. Son olarak ortaya çıkan sızıntılara göre Galaxy F41 modeli, 8 Ekim tarihinde düzenlenecek olan bir çevrimiçi bir etkinlikte tanıtılacak.

Samsung Galaxy F41 Tanıtım Videosu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu