Mobil HaberleriSamsung Haberleri

Samsung Galaxy F52 Özellikleriyle Gündeme Geldi

TeknoBH Google Haberler

Samsung Galaxy F52 resmi belgeleri ve tasarımı ortaya çıktı. Samsung’un Galaxy F serisine bir yeni model daha eklenmiş oluyor. İşte yeni model hakkında ki detaylar

Samsung Galaxy F52 Özellikleriyle Gündeme Geldi

Kısa bir süre önce Samsung’un F serisine ait F12 modeline ait ilk detaylar ortaya çıkmıştı. Samsung’un, Galaxy F12 modelin ise M12 ismi ile satışa sunulacağına dair söylentiler mevcut. Hindistan’da piyasaya sürülecek olan F12/M12 modeli, 7.000 mAh kapasiteli devasa bir bataryaya sahip. Samsung’un F serisinde bataryaya yoğunlaştığını söyelyebiliriz. Serinin yeni modeli Galaxy F52 modelinin ise 4.350 mAh bir batarya ile gündeme geleceği söyleniyor. Bazı kaynaklara göre ise Galaxy F52 modeli 5.000 mAh batarya ile gelecek. İlk olarak Hindistan’da piyasaya sunulacak olan model TENAA listelerinde görüntülendi. Bununla birlikte cihaz hakkında bazı temel özellikler de ortaya çıkmış oldu.

Bildiğiniz üzere Samsung, Galaxy F serisinin yalnızca Hindistan’a özel bir şekilde piyasaya sürüyor. Tabi ki bazı istisnai modeller küresel pazarda yer alabilir. Ancak genel itibariyle değerlendirdiğimizde, söz konusu modellerin yalnızca Hindistan’a özel olduğunu belirtelim. Bu seriye bir yenisi daha ekleniyor. TENAA listelerinde görülen 5G destekli modelin, uygun fiyattan piyasaya sürüleceği de düşünülüyor.

Samsung Galaxy F52 özellikleri ile neler sunuyor?

Gündeme gelen biglileri incelediğimiz zaman yeni modelin arka tarafında üçlü kamera modülünün yer aldığını görmekteyiz. Söz konusu kameralardan birtanesinin 64 MP değerinde olduğunu söyleyelim. Ancak diğer kameralar hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Diğer iki kameranın da ultra geniş açılı ve derinlik sensörü olacağı söyleniyor.

Samsung Galaxy F52 Özellikleriyle Gündeme Geldi

Söz konusu cihazın bataryası ise 4.350 mAh kapasitesinde olduğunu belirtelim. Bununla birlikte cihazın Bluetooth 5.1 bağlantı desteğinin de bulunduğunu belirtelim.

Samsung Galaxy F52 Özellikleriyle Gündeme Geldi

Samsung Galaxy F52 modelinin yakında tanıtılması bekleniyor. Cihazın önümüzde ki haftalarda, tanıtım tarihi yaklaştıkça yeni detaylar gündeme gelecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu