Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy F62 Geekbench’te Görüntülendi

Önümüzde ki yıl çıkacak olan Samsung Galaxy F62 Geekbench performans testinde görüntülendi.

TeknoBH Google Haberler

samsung-galaxy-f62-geekbench-goruntulendi

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung yeni F serisini başlatalı çok uzun bir zaman geçmemesine rağmen şirket yeni bir model eklemek için hızlı davrandı. Sıradaki gelişme ise serinin yeni üyesi olmasını beklediğimiz Galaxy F62 hakkında, 2021 yılının ilk yarısında Hindistan pazarında satışa çıkacak olan cihaz, Geekbench testinde ortaya çıktı.

Samsung Galaxy F62 kullanıcılarına neler sunuyor?

Tek çekirdekli testte 763, çoklu çekirdek testinde ise 1.952 puan almayı başaran Galaxy F62, gücünü Samsung’un kendi üretimi olan Exynos 9825 yonga setinden alacak. 6 GB RAM kapasitesini de bünyesinde bulunduran yeni model, buna ek olarak 128 GB dahili depolama alanı ile gelecek gibi görünüyor. Aynı zamanda Geekbench performans testinde ortaya çıkan bilgilere göre, Galaxy F62 isimli modelin Android 11 işletim sistemi ile kutudan çıkabileceğini söyleyebiliriz.

samsung-galaxy-f62-geekbench-goruntulendi-1

Yeni Samsung Galaxy F62 modelinin kamera ve batarya detayları ile ilgili henüz bilgi bulunmuyor. Kamera detayları hakkında çok fazla bir tahminde bulunmak pek mümkün değil. Ancak batarya konusunda tahminlerimizi sizlerle paylaşabiliriz.

Hindistan’da piyasaya sürülecek olan F12 / M12 modeli, 7.000 mAh‘lik devasa bir bataryaya sahipti. Samsung’un F serisinde bataryaya yoğunlaştığını belirtebiliriz. Ailenin yeni üyesi Galaxy F62 modelinin ise 6.000 mAh‘lik bir batarya ile piyasaya sürüleceği söyleniyor. Farklı kaynaklara göre de 7.000 mAh‘lik bir batarya ile geleceği söyleniyor.

91Mobiles‘in kaynağına göre Samsung Galaxy F62 modelinin Ocak 2021 tarihinde Hindistan‘da tanıtılması bekleniyor. Tabi bu durum ile ilgili Samsung tarafından resmi bir açıklama bulunmuyor.

Yeni cihazın Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı henüz bilinmiyor. Ancak ilk olarak Hindistan’da satışa sunulan bir modelin daha sonrasında Türkiye’de satışa sunulacağı düşünülmüyor. Çünkü Samsung, Galaxy F serisini Hindistan pazarına özel olarak satışa sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu