Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy M02 Resmi Destek Sayfasında Ortaya Çıktı

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung'un yeni modeli Galaxy M02 resmi destek sayfasında ortaya çıktı.

TeknoBH Google Haberler

Samsung’un yeni modeli ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Giriş seviyesine hitap eden Samsung Galaxy M02 resmi destek sayfasında ortaya çıktı. İşte Detaylar

samsung-galaxy-m02-resmi-destek-sayfasinda-ortaya-cikti

Samsung Galaxy M02 Resmi Destek Sayfasında Ortaya Çıktı

Samsung giriş seviye akıllı telefon yelpazesini geliştirerek daha fazla kullanıcıya ulaşmaya çalışıyor. Özellikle Çinli rakipleri ile sıkı bir rekabet içerisinde olan Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi, yeni akıllı telefonu Galaxy M02 için artık geri sayıma geçti. Samsung Hindistan resmi destek sayfasında ortaya çıkan akıllı telefonunu çok yakın bir zamanda tanıtması bekleniyor. Geekbench ve birçok sertifika sitesinde yer alan telefon ile alaklı olarak resmi sitede henüz teknik detay bilgilere yer verilmemiş olsa da, cihazın birçok özelliği daha önceden belli oldu.

samsung-galaxy-m02-resmi-destek-sayfasinda-ortaya-cikti-1

Yeni cihaz gücünü Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 450 işlemcisinden alacağı çok önceden ortaya çıkmıştı. 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanına sahip olacak. Galaxy A02 modelinin farklı pazarlarda ki versiyonu olması beklenen akıllı telefonun, 5.7 inç HD+ ekran ile kullanıcılarını karşılayacak. Damla çentik tasarımına sahip olacağı söylenilen akıllı telefonun 8 MP değerinde selfie kamerasına yer verilecek. Arka tarafta ise çift kameranın yer alacağı düşünülen akıllı telefon, 13 MP ana kamera ve 2 MP derinlik sensörüne de sahip olacak. Hindistan ile başlayarak dünya genelinde satışa çıkması beklenen akıllı telefonun Aralık 2020 tarihleri içerisinde tanıtılması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu