Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy M02 ve A02 sertifika listesinde ortaya çıktı

Güney Kore teknoloji devi Samsung'un yeni uygun fiyatlı cihazları Galaxy M02 ve A02 sertifika listesinde ortaya çıktı. Peki uygun fiyatlı olarak tanıtılan cihazın özellikleri nelerdir?

TeknoBH Google Haberler

Samsung yeni uygun fiyatlı olarak tanıtacağı Galaxy M02 ve A02 cihazları sertifika listesinde ortaya çıktı. İşte Detaylar

samsung-galaxy-m02-ve-a02-sertifika-listesi-gorundu

Kısa bir süre önce Nemko AS web sitesinde SM-A025F / DS,SM-A025F, SM-M025F / DS,SM-A025M / DS ve SM-A025M model numaralarını içeren bir sertifika listesi yayınlandı. İddialara göre bu modellerin büyük olasılıkla Galaxy A02 ve Galaxy M02‘ye ait olduğu söyleniyor.

Samsung Galaxy M02 ve A02 sertifika listesinde ortaya çıktı

Samsung, akıllı telefon pazarına hız kesmeden yeni uygun fiyatlı modeller sunmaya devam ediyor. Nemko As isimli, elektrikli ekipman üretimi için güvenlik testlerini denetleyen bir Norveç özel kuruluşunun internet sitesinde bir sertifika yayınlandı. Yayınlanan bu sertifika model numaraları Galaxy A02 ve Galaxy M02‘ye ait olduğunu düşünüyoruz.

Yayınlanan sertifikaya göre, iki yeni akıllı telefonun uygun fiyatlı bir telefon olacağını söyleyebiliriz.

samsung-galaxy-m02-a02-sertifika-listesinde-gorundu

Samsung Galaxy A02 ile ilgili sızdırılmış bir diğer bilgilere bakacak olursak. Galaxy A02, HD çözünürlükte ve 5,7 inç ekran boyutuna sahip olacak. Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 450 yonga setinden gücünü alacak ve batarya kapasitesi ise 3500 mAh olacak. Hafızasının yeterli gelmeyeceğini düşünen kullanıcılar için ise microSD kart desteği sunulmuş. Kamera detaylarını inceleyecek olursak, çift ana kameraya sahip olan model de 13 MP + 2 MP derinlik sensörü mevcut. Ayrıca selfie kamerası da 8 MP çözünürlüğüne sahip.

Samsung‘un uygun fiyatlı modelleri 130 dolardan satışa çıkması beklenirken, ülkemizde ise 1800 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olacağını düşünüyoruz.

Samsung Galaxy A02 özellikleri

  • İşlemci: Snapdragon 450
  • Batarya: 3500 mAh
  • Depolama: microSD kart desteği mevcut
  • Ana Kamera: 13 MP + 2 MP
  • Ön Kamera: 8 MP

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu