Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung, Galaxy M12 Modelini Piyasaya Sürüyor

TeknoBH Google Haberler

Samsung, önümüzde ki hafta iki yeni Galaxy M12 ve Galaxy M62 modellerini piyasaya sürüyor. İşte yeni cihazlar hakkında ki detaylar

Samsung, Galaxy M12 Modelini Piyasaya Sürüyor

Bildiğiniz üzere 14 Ocak tarihinde Samsung yeni amiral gemisi modeli Galaxy S21‘i piyasaya sürecek. Galaxy S21 serisi piyasaya sürülmeden önce M serisine ait yeni bir modelin piyasaya sürülmesi bekleniyor. İddialara göre sızdırılan afişlerin Galaxy M12 veya Galaxy M62 modeline ait olduğu söyleniyor. İlk olarak Hindistan’da satışa sunulacak olan modelin, büyük bir ekrana sahip olduğu ve damla çentikli bir ekran tasarımına sahip olacağı biliniyor. Doğru sızıntılarıyla güvenirlik kazanan Mukul Sharma, önümüzde ki hafta Samsung‘un yeni serisini duyuracağı iddiasında bulundu.

Samsung Galaxy M12 kullanıcılarına neler sunacak

Sızıntıyı paylaşan kişinin Twitter üzerinden yaptığı paylaşıma göre, Samsung‘un yeni serisinin M12 olabileceğini iddia etti. Ayrıca yeni serinin, büyük ekrana sahip olduğunu ve damla çentikli ekran tasarımına sahip olacağını da iddia etti.

Kısa bir süre önce render görüntüleri ortaya çıkan Galaxy M12 modelinin tasarımlarını incelediğimiz zaman, kare şeklinde konumlandırılmış dörtlü kamera modelini görüyoruz. Kare kamera kurulumunun altında ise bir adet LED flaş yer alıyor. Cihazın ön tarafını incelediğimiz zaman ise 6,5 inç veya 6,7 inç boyutlarında damla çentikli bir ekran bizleri karşılıyor. Uygun fiyatı ile piyasaya sürüleceği tahmin edildiği için, benzer fiyat seviyelerine sahip modeller ile kıyasladığımız zaman gayet iyi bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Samsung, Galaxy M12 Modelini Piyasaya Sürüyor

Geçtiğimiz günlerde Geekbench performans testinde ortaya çıkan Galaxy M12‘nin teknik ayrıntıları da netleşmiş durumda. Yeni cihaz, Samsung’un kendi üretimi olan Exynos 850 yonga setinden güç alacak ve 3 GB RAM‘e sahip olacak. Android 11 ile kutudan çıkacak olan modelin önümüzde ki hafta tanıtılması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu