Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy M31 Geekbench listesine girmeyi başardı!

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Samsung, yeni modeli Galaxy M31’in özellikleri Geekbench listesine girmeyi başardı! İşte Detaylar;

samsung-galaxy-m31-geekbench-listesine-girdi

Daha önce ki yazılarımızda sizlere Samsung‘un yeni modeli olan Galaxy M31 cihazından bahsetmiştik. Kısa sürede Galaxy M31 modeli özellikleriyle Geekbench listesine girmeyi başardı!

Samsung Galaxy M31 Geekbench listesine girmeyi başardı!

Performans testlerini yayınlayan Geekbench, satışa sunulmayan bir telefonun performans testlerini yayınlayarak bizleri şaşırtmadı. Bu kez de SM-M317F model numarasıyla Samsung M31 orta segment telefonu görüyoruz.

samsung-galaxy-m31-geekbench-listesine-girdi-2

Samsung‘un yeni modeli M31‘in tek çekirdekli testte 347 Puan ve çok çekirdekli testte ise 1.256 Puan elde ettiğini görüyoruz. Performans testi Exynos 911 yonga seti ve 6 GB RAM‘i de doğruluyor. Yeni telefon muhtemelen 10 UI ile Android 10’da çalışacak. Çıkan iddialar doğruysa dörtlü kamera sistemine sahip olurken aynı zamanda 128 GB depolama alanı ile kullanıcılarına sunulacak. Yeni Galaxy M31‘in en önemli ve en dikkat çeken detayı ise 6.000 mAh bataryaya sahip olması.

Samsung Galaxy M31 Tasarım Videosu :

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu