Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy M31s satışa çıkıyor!

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Samsung’un yeni modeli Samsung Galaxy M31s satışa çıkıyor! İşte orta segment telefonun fiyatı ve özellikleri.

Güney Kore merkezli şirketin orta segment serisi olan M serisini genişletmeye devam ediyor. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıl satışa sunulan Galaxy M31, modeli 6000 mAh‘lık bataryası ile bir hayli fazla beğeni toplamıştı. Samsung M31 modelinin başarısını yeni modeli olan M31s ile devam ettirmeyi planlıyor. Samsung yeni model ile kullanıcılarına neler sunacak?

Samsung Galaxy M31s satışa çıkıyor!

Yeni M31s modeli 6000 mAh‘lık bir devasa batarya ile kullanıcılarına sunulacak. 25W hızlı şarj desteğine sahip olan modelde ters şarj özelliği de bulunacak.

samsung-galaxy-m31s-satisa-cikiyor-1

Samsung’un kendi üretimi olan Exynos 9611 yonga setinden güç alacağı söyleniyor. Yeni modelin sistemi 6 GB RAM ile desteklenecek. Samsung bu modelinde minimum 64 GB dahili depolama alanı sunulurken maksimum da 128 GB’lık  bir depolama alanı sunuluyor. Delikli ekran tasarımının tercih edildiği Galaxy M31s modelinde 64 MP’lik ana kameranında eşlik ettiği 4’lü bir modül bulunacak. Ön tarafta ise sadece tek bir modül yer alacak.

Samsung’un yeni modeli ilk olarak Hindistan‘da satışa sunulması beklenen modelin fiyat etiketi de 267 dolar olarak belirlenmiş. Bahsi geçen yeni modelin resmi tanıtımı 30 Temmuz‘da gerçekleşecek ve geri kalan özellikleri hepsini 30 Temmuz tarihinde netlik kazandırmış olacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu