Mobil HaberleriSamsung Haberleri

Samsung Galaxy M32 Bataryasıyla Çok Konuşulacak

TeknoBH Google Haberler

Samsung Galaxy M32 modeli hakkında ilk detaylar gündeme gelmeye başladı. Söz konusu devasa bataryaya sahip model hakkında ki ilk detaylar

Samsung Galaxy M32 Devasa Bataryasıyla Çok Konuşulacak

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung, her bütçeye uygun modeller üretmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen M serisinin bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Özellikle de M31 serisi, uygun fiyata satışa sunulan ve yüksek performans sergileyen bir model olduğu için ülkemizde de bir hayli ilgi gördü. Samsung, söz konusu serisinin 5G destekli ilk modelini piyasaya sürecekti.

İlk olarak Hindistan’da satışa sunulacak olan M serisinin yeni mpdelinin de Hindistan’da piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bunun yanı sıra serinin bir önceki modelleri ile karşılaştırdığımız zaman, bu modelin de giriş seviyesine ait bir model olması bekleniyor. Haliyle de M32 modeli uygun fiyat ile tüketicilere sunulacak.

Samsung Galaxy M32 özellikleri ile neler sunuyor?

Her akıllı telefon kullanıcısıın telefonlardan beklediği özellik farklı diyebiliriz. Bazı kullanıcılar, daha çok oyun oynamak için işlemci ve RAM gibi özelliklerine dikkat ederken bazı kullanıcılar ise kamera odaklı inceliyor. Bazı kullanıcılar da gündelik işlerini yapabilmesi için batar kullanımına dikkat eder. Ayrıca söz konusu model batarya konusunda kullanıcıların beklentilerini sonuna kadar karşılayacağını belirtelim.

Ortaya çıkan detayları incelediğimiz zaman Samsung’un M32 modeli olduğuna inanılan Galaxy modeli karşımıza çıkıyor. Söz konusu modelin 5.830 mAh nominal kapasiteye sahip bir pil olduğu görüyoruz. Bir önceki sızıntılara göre yeni modelin 6.000 mAh gibi devasa bir bataryaya sahip olacağını söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy M32 Devasa Bataryasıyla Çok Konuşulacak

Samsung Galaxy M32 modelinin tasarımları henüz paylaşılmadı. Ancak yeni modelin bazı teknik özellikleri de ortaya çıkmış durumda. İddialara göre yeni model 6,4 inçlik AMOLED bir ekran kullanıcılara sunulacak. Aynı zamanda 64 MP değerinde ana kameraya sahip olması bekleniyor. Galaxy M serisi ile alışık olduğumuz uygun fiyatlı modellere bir yenisi daha ekleniyor. Muhtemelen önümüzde ki haftalarda söz konusu model hakkında çok daha fazla bilgiler sızdırılacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu