Mobil HaberleriSamsung Haberleri

Samsung Galaxy M42, 5G Özelliği İle Geliyor!

TeknoBH Google Haberler

Samsung Galaxy M42 özellikleri ve birçok detayı ortaya çıktı. Samsung’un yeni modeli kullanıcılarına neler sunuyor? Ayrıca Samsung yeni seri ile adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor. İşte Detaylar

Samsung Galaxy M42, 5G Özelliği İle Geliyor!

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung, kısa bir süre sonra Avrupa pazarında resmiyet kazanacağı yeni Galaxy M42 modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bugün itibariyle söz konusu cihaz hakkında belirli özellikler ortaya çıktı.

Samsung Galaxy M42 özellikleri ile neler sunuyor?

Son paylaşılan bilgilere göre, Wi-Fi Alliance listesi, SM-M426B model numarasına sahip Galaxy M42‘nin Galaxy M serisinde 5G bağlantısı desteği ile gelen ilk cihaz olacağını bizlere gösteriyor. Cihaz kutudan çıkar çıkmaz Android 11 işletim sistemi ile bizleri karşılıyor. Cihazın arka tarafında 64 MP değerinde kamera olacağı biliniyordu. Bu kameralara ek olarak ön tarafında 32 MP değerinde selfie kamerası yer alacağı da ortaya çıktı.

Samsung Galaxy M42 özellikleri ile neler sunuyor?

Samsung Galaxy M42, 5G Özelliği İle Geliyor!

Samsung Galaxy M42‘nin 90Hz ekran yenileme hızını destekleyen bir AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor. Hızlı şarj desteği ile gelecek olan cihazda 6.000 mAh‘lik bir bataryaya sahip. Ayrıca cihazın lansman tarihi kesin olarak bir tarih bulunmuyor. Ayrıca Samsung, Galaxy A72 ve Galaxy A52 modellerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ayrıca şirketin piyasaya süreceği Galaxy A22 5G modeli de var. Aynı zamanda kısa bir süre önce Samsung hali hazırda yurtdışında Exynos 850 SoC tarafından desteklenen Galaxy M12 modelini piyasaya sürdü. Kısa bir süre içerisinde de Türkiye’de Galaxy M11 modeli piyasaya sürülecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu