Mobil HaberleriSamsung Haberleri

Samsung Galaxy M42 Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı

TeknoBH Google Haberler

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung, yeni modeli Samsung Galaxy M42’nin özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı. Ayrıca tanıtım tarihi de belli oldu. İşte Detaylar

Samsung Galaxy M42 Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung, her bütçeye uygun modeller üretmeye devam ediyor. İlk olarak geçtiğimiz yıl ortaya çıkan M serisinin bir hayli ilgi gördüğünü biliyoruz. Özellikle de M31 serisi, uygun fiyata satışa sunulan ve yüksek performans sunan bir model olduğu için ülkemizde bir hayli ilgi görmüştü. Ayrıca şirket, söz konusu modelin 5G destekli ilk modelini de piyasaya sürecek.

Hatırlarsanız kısa bir süre önce Samsung Galaxy M42 5G modeli GeekBench’te ortaya çıktı. Ortaya çıkan belgelere göre yeni modelin SM-M426B model numarasına sahip olduğunu görmüştük. Sonunda söz konusu yeni model hakkında tüm özellikleri ortaya çıktı. Ayrıca model hakkında çok önemli iddialar da bulunuyor.

Samsung Galaxy M42 özellikleri ile neler sunuyor?

Orta segmente hitap eden 5G cihazları incelediğimiz zaman Galaxy M42 modelinin, rakip modellerinden çok daha önde olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca söz konusu cihazın 5G destekli olması ve uygun fiyata satışa sunuluyor olması da ayrı bir değer katıyor.

Samsung Galaxy M42 5G Özellikleri Ortaya Çıktı

Bir diğer ortaya çıkan özellikleri incelediğimiz zaman, yeni cihazın 6,6 inç büyüklüğünde Super AMOLED ekran paneline sahip olduğunu görüyoruz. Kamera detaylarını incelediğimiz zaman ise arka tarafında dörtlü kamera modülü yer alıyor. Bu kameralardan ilki 64 MP değerinde olacak. Diğer lensler hakkında ise şuan için bilgi bulunmuyor. Ön tarafını incelediğimiz zaman ise 32 MP değerinde selfie kamerası yer alıyor. Cihazda ki en çok dikkat çeken detay ise, 6.000 mAh değerinde devasa bataryaya sahip olması. Cihazın bu ay tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Peki, söz konusu bu modelin fiyatı ne kadar?

Samsung Galaxy M42 fiyatı

Söz konusu modelin fiyatı ile ilgili olarak , 265 – 335 dolar arasında bir fiyat etiketiyle satışa sunulacağı söyleniyor. Bir diğer 5G destekli modeller ile karşılaştırdığımız zaman fiyatının bir hayli uygun olduğunu söyleyebiliriz. Cihazın Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ise şuan için bilinmiyor. Önümüzde ki günlerde cihazın Türkiye’de satıaş sunulup sunulmayacağı belli olacaktır. Takipte kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu