Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy M51 detayları netleşti

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon sektörünün liderlerinden biri olan Samsung, orta segment yeni modeli M51’in detayları netleşti. Galaxy M51 hakkında detaylar haberimizde

samsung-galaxy-m51-detaylari-netlesti

Akıllı telefon sektöründe adını sıkça duyduğumuz Samsung, orta segment modellerini genişletmeye devam ediyor. Samsung’un A ve M serisi orta segment modeller olarak biliniyor. Samsung orta segment kullanıcı kitlesini daha da genişletmeyi hedefliyor.

ABD ve Huawei arasında ki gerilimden kaynaklı satışlarında düşüş yaşayan Huawei ile arasında ki farkı açmak isteyen Samsung, müşteri kitlesini genişletmek için M serisine yeni bir model daha ekledi, Samsung Galaxy M51 detayları netleşti, birlikte biz göz atalım.

samsung-galaxy-m51-detaylari-netlesti-2

 

Samsung Galaxy M51 detayları netleşti

Samsung‘un orta segment modelleri önce ki günlerde Geekbench‘de performans testleri ortaya çıktı. Telefonun performans testlerinin sızdırılmasıyla birlikte bazı detaylarda netleşmeye başladı.

Geekbench‘te yer alan bilgilere göre Galaxy M51, Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 675 yonga setinden güç alacak. Yeni telefonun sistemini 8 GB RAM destekleyecek ve kutudan ilk çıktığında kullanıcıları Android 10 ile kullanacak. Ekran paneli 6.5 inçlik AMOLED panelinde delikli ekran tasarımı kullanılacak. Galaxy M51 arka tarafında 3’lü ana kamera modülü yer alırken yeni telefon da fiziksel parmak izi okuyucusu kullanılacak.

samsung-galaxy-m51-detaylari-netlesti-3

Samsung‘un yeni orta segment modeli Galaxy M51, Geekbench‘te tekli çekirdekten 545, çoklu çekirdek performansından ise 1775 puan aldı. Orta segment serisine göre orta bir performans diyebiliriz. Samsung‘un yeni orta segment modeli ne zaman satışa sunulacağı ile ilgili kesin bilgi paylaşılmadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu