Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy Note 20 satış tarihi netleşti

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Samsung, yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 20 satış tarihi netleşti

Geçtiğimiz günlerde Samsung‘un yeni Unpacked etkinliği 5 Ağustos tarihinde gerçekleştirileceği paylaşılmıştı. Güney Kore Teknoloji devinin bu etkinlikte yeni amiral gemisi Galaxy Note 20 modellerinin haricinde Galaxy Fold 2 ve Galaxy Z Flip 5G modellerinin de tanıtacağı söylenmişti.

Bu bilgiler sonrasında şimdi de Samsung Galaxy Note 20′nin satış tarihleri belli oldu. Güney Kore’nin güvenilir mecralarından biri olan ETNews, Samsung’un Note modellerini Ağustos’un sonunda satışa sunacağını duyurdu.

Samsung Galaxy Note 20 satış tarihi netleşti

Güney Kore’nin güvenilir ismi tarafından paylaşılan bilgilere göre Galaxy Note 20 modelleri 21 Ağustos tarihinde raflarda ki yerini alacak.

Samsung’un 5 Ağustos‘ta gerçekleştireceği etkinlikte yeni Note modellerini tanıtması ve ön siparişte sunması bekleniyor. 21 Ağustos‘a kadar devam edecek olan ön sipariş sürecinde, müşterilere bazı hediyelerin sunulacağı da söylentiler arasında. Aynı etkinlikte tanıtılması beklenilen Galaxy Fold 2‘nin ise Ağustos ayında satışa sunulması beklenmiyor. ETNews, Galaxy Fold 2’nin en erken Eylül ya da Ekim ayında satışa çıkacağı söyleniyor.

samsung-galaxy-note-20-satis-tarihi-netlesti

5G destekli Galaxy Z Flip modeli büyük ihtimal ile Note modelleriyle eş zamanlı olarak raflarda ki yerini alır mı henüz bilinmiyor. Lakin önemli bir noktayı tekrardan sizlere hatırlatalım. Bahsettiğimiz tarihlerin hepsi Güney Kore için geçerli, yani ülkemiz de bu modellerin ne zaman satışa sunulacağı henüz bilinmiyor ancak Samsung, bu modelleri farklı tarihlerde satışa sunmaktansa aynı tarihlerde global pazara sunacaktır diye düşünüyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu