Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra fiyatında büyük indirim

Güney Kore merkezli Teknoloji devi olan Samsung son amiral gemisi modelleri Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra fiyatında büyük indirim

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden biri olan Samsung, kısa bir süre önce satışa sunduğu Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra modelinin fiyatında büyük indirim yapıldı.

samsung-galaxy-note20-note-20-ultra-resmi-olarak-tanitildi-1

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung kısa bir süre önce yeni amiral gemisi modellerini tanıtmıştı.Yeni amiral gemisi modelleri Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra modelleri yurtdışı fiyatları 999 dolar ve 1299 dolarlık bir fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Ülkemizde ise 9299 TL ve 12999 TL‘lik bir fiyat etiketi ile satışa sunulmuştu.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra genel olarak akıllı telefon kullanıcıları tarafından bir hayli beğenilmişti ancak Note 20 modelinin sunduğu bazı donanım ve özellikleri tepki çekmişti. Zaten bu durum satış rakamlarında net bir şekilde görülmüştü. Şimdiye kadar açıklanan Note 20 satış rakamlarının yaklaşık olarak yüzde 65‘inin Note 20 Ultra modeline ait olduğunu da açıklamış olalım

Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra fiyatında büyük indirim

Teknoloji severlerinin de bildiği üzere Apple yeni iPhone modellerini tanıtacağı etkinlik tarihini dün akşam saatlerinde sonunda açıkladı. ABD merkezli şirket Ekim’de yeni iPhone modellerini tanıtacak.

samsung-galaxy-note-20-ultra-performans-testi-ortaya-cikti

Apple’ın yeni modellerini tanıtacağı tarihi açıklamasından hemen sonra Güney Kore merkezli Teknoloji devi Samsung amiral gemisi Note 20 modellerinde ABD fiyatlarında büyük bir indirime gitti.

ABD’de normal satışı 999 dolar olan Note 20‘nin fiyatı 799 dolara, 1299 dolara satılan Note 20 Ultra‘nın fiyatı ise 1099 dolara düşürüldü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu