Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy Note 20 yeni renk seçeneği ile gelebilir

TeknoBH Google Haberler

Güney Kore merkezli Teknoloji devi Samsung, yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 20 için yeni renk seçeneği ile gelebilir. Cihazın yeni renk seçeneği mistik mavi rengi ile muazzam görünüyor!

samsung-galaxy-note20-note-20-ultra-resmi-olarak-tanitildi

Teknoloji devi ve akıllı telefon üreticisi Samsung, geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemisi modelininin tanıtımını gerçekleştirmişti. Tasarımı ve özellikleriyle bir hayli fazla beğeni toplayan Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra, hatırlatanacağı üzere mistik bronz, mistik siyah ve mistik beyaz gibi renk seçenekleriyle kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Samsung, yeni amiral gemisi modelinin renk seçeneklerini arttırma konusunda bir hayli kararlı olduğu görünüyor. Son bilgilere göre şirket, mistik mavi olarak adlandırılan yeni bir renk seçeneği ile kullanıcılarının beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Samsung Galaxy Note 20 yeni renk seçeneği ile gelebilir

Akıllı telefon sektörünün önde gelen isimlerinden Samsung, yeni amiral gemisi modellerinin üzerinde adeta titizlikle çalışıyor. Şirket, renk seçeneklerini genişleterek telefonlarını kullanıcılar için daha cazip ve şık hale getirmeye çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde söz konusu cihaz hakkında ve renk seçenekleri ile ilgili yazımızı paylaşmıştık. Haberimizde de belirttiğimiz gibi yeni amiral gemisi model mistik bronz, mistik siyah ve mistik beyaz olmak üzere üç farklı renk ile gelecekti. Ancak Samsung’un son haberine göre tüketiciler artık mistik mavi rengine sahip olan Galaxy Note 20 veya Galaxy Note 20 Ultra seçeneğini de satın alabilecek. Hatta mistik mavi rengine sahip olan ilk Galaxy Note 20 amiral modeli Hindistan’da satışa sunuldu bile.

samsung-galaxy-note-20-yeni-rengi-mistik-mavi

Samsung’un Note serisinin S Pen özelliği sayesinde ülkemizde daima beğenilmiştir. Samsung, yeni modellerine her zaman çok daha fazla önem vermiştir. Önümüzde ki günlerde Samsung’un yeni modeli ile ilgili farklı gelişmeler de bekleniyor. Merak edilen konulardan bir diğeri ise Galaxy Note 20 modelinin satışları rekor kıracak mı? veya Samsung istediği satış miktarına ulaşabilecek mi. Bekleyip göreceğiz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu