Mobil HaberleriSamsung Haberleri

Samsung Galaxy Note 20,çok iddialı olacağı söyleniyor!

Samsung'un yeni modeli Galaxy Note 20'nin çok iddialı olacağı söyleniyor.

TeknoBH Google Haberler

Samsung Galaxy Note 20, modelinin çok iddialı olacağı söyleniyor! Peki Samsung’un yeni modelinin detayları nelerdir?

Samsung-Galaxy-Note-20-Cok-İddialı

Akıllı telefon sektörünün lideri olan Samsung, yeni modelini görücüye çıkarmak için hazırlanıyor.Samsung orta segment ve amiral gemisi modellerinde bir çok konuda titizlik ile çalıştığını,kullanıcı memnuniyetine çok önem verdiğini biliyoruz.Yeni çıkacak olan Galaxy Note 20i modelinde RAM özelliğiyle akıllı telefon sektöründe büyük bir ilgi göreceğini düşünüyor.Daha önce ki modellerinde parmak izi detayları çok beğenilmişti.

 

Samsung Galaxy Note 20,çok iddialı olacağı söyleniyor!

Samsung, çıkartacağı bütün modellerinde kullanıcılarını heyecanlandırıyor.Yakın bir süre sonra görücüye çıkacak olan Note 20i, Snapdragon ile Exynos işlemci ve S Pen ile kullanıcılarla buluşacağını söyleyebiliriz.Galaxy Note serisinde, Samsung S Pen özelliğine bir hayli önem verdiğini biliyoruz. Samsung‘un son zamanlarda çıkardığı S20 ve S20 Plus modelleri 8 ve 12 GB ram opsiyonlarına sahipti. Galaxy S20 Ultra modeli ise 12 GB ve 16 GB ram olarak bir hayli popüler hale gelmişti.

Samsung-Galaxy-Note20-S-pen

Samsung‘un son çıkan modellerinde 16 GB RAM seçeneği yeni modellerinde standart seçeneği olacağı düşünülüyor. Galaxy Note 20, RAM seçeneği ile ön plana çıkartılması bekleniyor tabi bu durumda Samsung Note 20 modelinde direk olarak 16 GB ram seçeneği olacak diyebiliriz.Diğer bir söylenti ise Note 20 modelinin 120 Hz yenileme hızına sahip bir ekran ile kullanıcılarına sunacağı söyleniyor.

Yeni modelin fiyatı bir hayli yüksek olacak gibi görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu