Mobil HaberleriSamsung Haberleri

Samsung Galaxy Note 20’nin batarya özellikleri netleşti!

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung yeni modeli Galaxy Note 20'nin batarya özellikleri netleşti!

TeknoBH Google Haberler

Samsung Galaxy Note 20’nin batarya özellikleri netleşti! Beklenen amiral gemisi modelin detayları nedir? Detaylar haberimizde

samsung-galaxy-note-20-batarya-detayi-belli-oldu

Akıllı telefon sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Samsung, son çıkardığı orta segment ve amiral gemisi modellerinin kullanıcıları tarafından bir hayli fazla beğeni topladı. Aynı beğeni performansını amiral gemisi olarak sunacağı Galaxy Note 20 modelinde de bekliyor. Daha önce ki yazılarımızda sizlerle Galaxy Note 20’nin tasarımı ile ilgili bilgiler paylaşmıştık.

Samsung, Galaxy S20 ailesinin satış performansı rakiplerinin satışlarına göre bir hayli geride kaldığını düşünürsek şirket Galaxy Note 20 modelinin satışlarında ise biraz tereddüt içerisinde diyebiliriz ama  sosyal medya üzerinden alınan tepkilere bakılırsa Galaxy Note 20 modelinin tasarımları kullanıcılar tarafından bir hayli fazla beğeni topladı, bu durumun satışlara da yansıyacağını düşünüyoruz.

Samsung Galaxy Note 20’nin batarya özellikleri netleşti!

Batarya performansları ile beğeni toplayan Samsung, geçen günlerde Galaxy Note 20‘nin batarya kapasitesi 4.000 mAh olarak iddia ortaya atılmıştı. Bu durum da telefonu merakla bekleyen kullanıcılar tarafından bir hayli üzüntü ile karşılanmıştı. Yeni amiral gemisi modelini bekleyenler için bugün yeni bir bilgi sızdırıldı. Galaxy Note 20 modelinin batarya kapasitesi 4.300 mAh olarak satışa sunulacağı söyleniyor. Bunun haricinde Galaxy Note 20, 120 Hz yenileme hızına da sahip olacak. Yeni modeli sabırsızlıkla bekleyen kullanıcılar veya oyuncular için de bir diğer güzel haberimiz ise ram kapasitesinin 16 GB olacağıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu