Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy Note 20’nin Yeni S Pen Kalemi Görüntülendi

TeknoBH Google Haberler

Güney Koreli Teknoloji devi olan Samsung’un yeni amiral gemisi Samsung Galaxy Note 20’nin yeni S Pen kalemi görüntülendi!

samsung-galaxy-note-20-ultra-renk-secenekleri-belli-oldu

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli olan Samsung Galaxy Note 20’nin yeni S Pen kalemi, Jimmy is Promo adlı YouTube kanalında bir video ile ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Note 20’nin Yeni S Pen Kalemi Görüntülendi

YouTube yayımlanan videoda Samsung Galaxy Note 20 Ultra‘nın özelliklerini ve S Pen‘în becerilerini görüyoruz. En önemli yeni özellikler arasında ise işaretçi ve sahne ışığı modu yer alıyor. Sahne ışığı S Pen içinde ki jiroskop sayesinde çalışıyor.

S Pen‘in yeni özelliklerini kullanmanız için öncelikle kalemin üzerinde ki düğmeye basılı tutmanız, ardından da kalemi sallamanız gerekiyor. Böylece işaretçi özelliğini aktifleştirmiş oluyorsunuz. bu moddayken S Pen düğmesine basılı tutarak kalemi sayfayı kaydırmakta kullanabiliyorsunuz. Düğmeye iki kere basmanız durumunda ise sahne ışığı moduna geçiyorsunuz.

samsung-galaxy-note-20-ultra-renk-secenekleri-belli-oldu-1

 

Samsung’un Galaxy Note 20 Ultra modeli 5 Ağustos tarihinde gerçekleşecek olan Unpacked etkiliğinde duyurulacak. Yeni amiral gemisi modeli ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra’nın S Pen videosu :

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu