Mobil Haberleri

Samsung, Galaxy S Serisinin Değişimiyle İlgili Video Paylaştı

TeknoBH Google Haberler

Samsung, Galaxy S21 ailesinin tanıtım tarihi yaklaştıkça heyecanı yükselten yeni paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

samsung-galaxy-m01-modelini-satisa-sunuyor

Şimdiye kadar yapılan sızıntılara göre Galaxy S21 serisi 14 Ocak tarihinde tanıtılması bekleniyor. Aynı zamanda şirketin Galaxy S21 ile birlikte S serisinde köklü değişiklikler yapabileceği de düşünülüyor.

Samsung, kısa bir süre önce Galaxy S serisinin değişimi ile iglili yeni bir video paylaştı. Paylaşılan video da  Galaxy S serisinin zaman içinde uğradığı değişiklikler gösteriliyor. Videonun sonunda ise “Yeni bir galaxy bekliyor” yazısı ile bitiyor.

Samsung’dan Galaxy S serisinin nasıl değiştiğini anlatan video geldi!

Paylaşılan tanıtım videosu yalnızca 30 saniye sürüyor ve bu güne kadar Galaxy S serisi akıllı telefonlarında yaşanan değişiklikleri içeriyor. Ayrıca böyle bir videonun paylaşılması da yakın zaman içerisinde tanıtılması beklenen Galaxy S21 serisiyle birlikte Galaxy S serisinde köklü değişikliğin olabileceği de söyleniyor.

Video da “Yeni bir Galaxy bekliyor” diyerek sone ermesi, Samsung’un bu sefer birşeyleri değiştirmeye odaklandığı düşünülüyor. Samsung, her yeni Galaxy S serisi telefonda beklentiyi biraz daha yükseltti. Şirket Galaxy S21 serisinde de bu beklentiyi devam ettirecek gibi görünüyor.

Ancak kesin olan birşey varsa Samsung‘un yeni nesil Exynos işlemcilerinin Qualcomm’un en son işlemcilerine karşı çok daha iyi bir performans sergiliyor olması. Bu durumda ilerleyen dönemlerde Samsung ve Qualcomm tarafında ciddi bir rekabet oluşacak diyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu