Güncel Haberler

Samsung Galaxy S20 Fan Edition, Geekbench testinde görüldü

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon sektörünün merakla beklenen yeni modeli Samsung Galaxy S20 Fan Edition, Geekbench performans testinde görüldü

samsung-galaxy-s20-fan-edition-performans-testinde-goruldu

Samsung’un yeni modelinin teknik detayları daha önceden de sızdırılmıştı. Sızdırılan bilgileri incelediğimiz zaman yeni modelin Snapdragon işlemci ile geleceği bekleniyordu. Ancak performans testi sonucunda ki bilgilere bakıldığı zaman işlemcinin Exynos olduğu görülüyor.

Samsung Galaxy S20 Fan Edition, Geekbench testinde görüldü

Geçtiğimiz aylarda sızdırılan bilgilere göre Snapdragon 865 ile geleceği söylenen yeni cihaz, performans test sonuçlarında Exynos 990 ile geleceği görüntülendi. SM-G780F model numarasıyla Geekbench 5.2.0 testine giren model, performansı hakkında bilgilerini göstermiş oldu. Galaxy S20 Fan Edition, performans test sonuçlarını incelediğimiz zaman modelin tekli işlem testinde 588 puan ve çoklu işlem testinde ise 2448 puan aldığı görülüyor. Performans test sonuçlarını incelediğimiz zaman diğer yer alan bilgilerde 8 GB RAM‘e sahip olduğu ve Android 10 işletim sistemi ile çalışacağı söyleniyor.

samsung-galaxy-s20-fan-edition-performans-test1

Geçtiğimiz aylarda sızdırılan bilgilere göre modelin teste girdiği donanım özelliklerinin farklı olması kullanıcılar tarafında açıkcası biraz kafa karıştırdı. İddialara göre 2020’nin sonlarına doğru kullanıcılar ile buluşacağı söylenen modelin görüntüleri de sızdırıldı. Sızdırılan görsellere göre FHD + 120 Hz yenileme hızına sahip ekran ile geleceği söyleniyor. Diğer yandan ekranın büyüklüğü 6.5 inç yada 6.7 inç bilgileri bulunuyor.

samsung-galaxy-s20-fan-edition-performans-test2

Samsung Galaxy S20 Fan Edition‘un diğer özelliklerinde 12 MP ana kamera, 12 MP ultra geniş açılı kamera ve 8 MP telefoto kamera bilgileri yer alıyor. 3X optik yakınlaştırma yapabilen yeni model, 4.500 mAh batarya kapasitesiyle birlikte satışa çıkacak olan yeni model 4G veya 5G destekli olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu