Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy S20 FE Sorunu Hala Devam Ediyor

Samsung'un heyecanla beklenen Galaxy S20 FE modelinin ekran sorunları hala devam ediyor. Peki şimdi ne olacak?

TeknoBH Google Haberler

Kısa bir süre önce ülkemizde satışa sunulan Samsung Galaxy S20 FE modelinin sorunu hala devam ediyor.

samsung-galaxy-s20-fe-tanitildi-2

Akıllı telefon pazarında ki önemli isimlerden biri olan Samsung‘un merakla beklenen modeli Galaxy S20 FE geçtiğimiz günlerde Türkiye’de satışa sunulmuştu. Bildiğimiz üzere yeni model Samsung‘un tüketicilerinden aldığı istekler doğrultusunda ortaya çıkartılan bir model.

Ancak satışa sunulduktan kısa bir süre sonra ortaya çıkan ekran sorunlarına hala bir çözüm bulunamadı. Kullanıcılar 6.5 inçlik dokunmatik ekranın yanıt vermemesinden veya girişleri yanlış okumasından şikayet ediyorlar.

Samsung Galaxy S20 FE Sorunu Hala Devam Ediyor

Samsung, ekran donma problemlerinin baş gösterdiği zamandan beri sorunları gidermek için iki farklı yazılım güncellemesi yayımlamıştı. Bu güncelleme ile birlikte birçok Galaxy S20 FE sahibi, başlangıçta olduğu kadar yoğun görünmese bile, hata bu sorunları yaşamaya devam ediyorlar.

Samsung, yazılım güncelleştirmesini, dokunmatik ekran sorunlarını çözmek için yayımlamıştı. Ancak yayınlanan güncelleme ile dokunma duyarlılığını bir nebze iyileştirmiş olsa da, tüm sorunlar ortadan kalkmadı. Kamera kısmında fotoğraf çekerken yapılan yakınlaştırma işleminde veya yan ekrana geçmek için yapılan kaydırma işleminde donma sorunları hala devam ediyor.

samsung-galaxy-s20-fe-ekran-donma-sorunu

Ekran sorunu donanımsal olabilir mi?

Yayımlanan güncellemeden sonra tamamen ortadan kalkmayan ekran donma sorunu acaba donanımsal olabilir mi? diye düşündürmeye başladı. Güncellemeden sonra sorunlar tamamen ortadan kalkmayınca birçok kullanıcı Galaxy S20 FE iade etti veya iade talebinde bulundu. Tabi bu durum ile ilgili Samsung tarafından herhangi bir açıklama henüz gelmedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu