Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy S20 Lite geliyor!

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Samsung, yeni modeli olan Galaxy S20 Lite fazlasıyla ilgi görecek. İşte Detaylar

samsung-galaxy-s20-detaylari-sizdirildi

Akıllı telefon sektörünün önemli isimleriden biri olan Samsung, daha önce ki modellerin de yaptığı gibi bu model de ” Lite ” üzerinde çalışmalara başlamış. Güney Kore merkezli şirket önümüzde ki aylarda ailesinin yeni üyesini satışa çıkarmayı hedefliyor. Önemli bir detay ise burada Galaxy Note 20 ve Note 20 Plus modellerinden sonra tanıtılması bekleniyor ki bu da Galaxy S20 Lite için Ağustos ayını geçeceğini gösteriyor.

Samsung Galaxy S20 Lite geliyor!

Samsung‘un yeni üyesinin bütün özelliklerinin bilgilerine sahip değiliz ama hangi donanımsal özellikler ile geleceği az çok tahmin ediliyor. Buna göre Galaxy S20 Lite gücünü Qualcomm tarafından üretilmiş olan SnapDragon 865 işlemcisinden alacak. Galaxy S20 Lite, 5G bağlantı teknolojisine sahip olacak ve 128 GB dahili depolama alanı bünyesinde barındıracak. Telefon kutusundan Samsung One UI 2.5 kullanıcı arayüzü ile satışa sunulacak.

samsung-galaxy-s20-detaylari-sizdirildi-2

Samsung Galaxy S20 Lite, diğer Samsung modellerinden daha uygun bir fiyata satılacağı düşünülüyor. Yeni telefon yonga setinde diğer modellerden aşağı kalmayacak ancak kamera performansı anlamında diğer modellerden daha düşük performans sağlayacağı düşünülüyor. Yeni telefon ve eski modeller arasında ki fiyat farkını Samsung’un buradan kapatacağını düşünüyoruz. Yeni telefonun diğer özellikleri henüz netleşmiş değil ancak konuyu araştırmaya devam ediyoruz. En yakın zamanda diğer özelliklerini sizlerle paylaşacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu