Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy S20 Plus BTS sürümünün fiyatı belli oldu

TeknoBH Google Haberler

Samsung Galaxy S20 Plus BTS sürümünün Türkiye’de ki fiyatı belli oldu, İşte telefon hakkında detaylar ve Türkiye fiyatı:

samsung-galaxy-s20-plus-bts-surumu-fiyat-belli-oldu

Akıllı telefon sektörünün liderlerinden biri olan Samsung, kısa  bir süre önce tanıtımı yapılan Galaxy S20 Plus ve Galaxy Buds Plus BTS özel seri cihazlar için Türkiye’de ön siparişlerini geçtiğimiz günlerde almaya başladı. 1 Temmuz itibariyle ön siparişleri alınmaya başlanılan özel seri cihazlardan S20 Plus BTS Edition’a 9.799 TL’ye, Buds Plus BTS Edition’a ise 999 TL’ye sahip olabiliyorsunuz.

Samsung Galaxy S20 Plus BTS sürümünün fiyatı belli oldu

BTS hayranları Samsung’un online mağazaları üzerinden BTS ürünlerine sahip olabilirler. Galaxy S20 Plus BTS serisinin yeni tasarımı, mor renkli cam ve metal dış yüzeye sahip. Cihazın mor renkleri ile şık bir tasarıma sahip olan Galaxy Budst Plus BTS serisi ve Galaxy Buds + şarj kutusu,üzerinde grubun logosu ve mor kalp simgesi ile beraber sunulacak. BTS hayranları, 1 Temmuz itibari ile ön sipariş vererek bu özel seriye  13 Temmuz’da sahip olabilirler. Kampanya kapsamında Galaxy S20 Plus BTS ürünü ön sipariş verenlere kampanya fiyatı 999 TL olan Buds Plus BTS ürünü de hediye veriliyor.

samsung-galaxy-s20-plus-bts-surumu-fiyat-belli-oldu-1

Özel tasarım telefon 13 Temmuz’dan itibaren mağazalarda olacak

Türkiye’ye sınırlı sayıda gelecek olan özel tasarım telefon, 13 Temmuz’dan itibaren mağazalarda olacak. Önemli bir bilgi eklemek isteriz ki, özel tasarım telefonlar Türkiye’de sadece 5 mağazada satışa sunulacak. Bu mağazalar İstanbul’da Akasya AVM, Bayrampaşa Forum AVM, İstinye Park AVM, Ankara’da Kentpark AVM ve İzmir’de Gaziemir Optimum AVM Samsung Deneyim Mağazaları’nda satılacak. Eğer ki mağazalara gitmek istemiyorsanız Samsung’un online mağazasından sipariş verebilirsiniz.

 

Kaynak:

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu