Mobil HaberleriSamsung Haberleri

Samsung Galaxy S20 Tactical Edition tanıtıldı!

Güney Kore merkezli Samsung'un efsanevi yeni modeli Galaxy S20 Tactical Edition modeli tanıtıldı!

TeknoBH Google Haberler

Samsung efsane özel üretim olan Galaxy S20 Tactical Edition modeli tanıtıldı! İşte özel üretim telefon hakkında ki detaylar

samsung-s20-tactical-edition

Akıllı telefon sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Samsung, S serisine bir yeni modelini daha ekledi. Galaxy S20 Tactical Edition, dışarıdan baktığınız zaman normal S20’den farkı olmadığını düşünüyorsunuz ancak siz birde kılıfını ve özelliklerini inceledikten sonra normal bir S20 olmadığını anlayacaksınız.

Samsung Galaxy S20 Tactical Edition tanıtıldı!

Güney Kore merkezli şirket yeni modelini federal hükümet ve savunma bakanlığında ki personellerin ihtiyaçlarına göre tasarladığını belirtiyor. Galaxy S20 Tactical Edition cihazında son derece özelleştirilmiş üst düzey güvenlik yazılımları mevcut aynı zaman da iki dereceli şifreleme katmanı olduğu belirtiliyor.

Samsung Galaxy S20 Tactical Edition Özellikleri;

galaxy-s20-tactical-edition-specs

Samsung Galaxy S20 Tactical Edition genel olarak neredeyse normal bir S20 5G telefonuyla aynı diyebiliriz ama özellikler de ek olarak görüş modu ve uçak modu çok daha ayrıntılı olan gizli mod özelliği mevcut , tabi Samsung bu cihazı tasarlarken Federal ve Bakanlık personelleri için yaptığını unutmamak gerekiyor.

Samsung yeni modelini bu yılın sonuna doğru satışa sunmayı planlıyor. Yeni telefonun her yerde satışa sunulacağını düşünmüyoruz, BT aracılığı ile satışa çıkacak olan modelin fiyatları henüz olarak netleşmiş değil ama kimler için üretildiğini düşünürsek fiyatın da bir hayli yüksek olacağını düşünüyoruz.

samsung-s20-tactical-edition-1JPG

Telefonun tasarımını incelediğimiz zaman zaten bir Bakanlık personellerine özel yaptığı açık. Samsung üst düzey güvenlikli telefonu hangi ülkeler için satışa sunulacağını merakla bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu