Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy S21 ailesinin pil kapasitesi ortaya çıktı

Samsung Galaxy S21 ailesinin şimdiden pil kapasitesi ortaya çıktı.

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Samsung 2021 yılında çıkarmasını beklediğimiz Galaxy S21 ailesinin pil kapasitesi ortaya çıktı. İşte Detaylar

samsung-galaxy-s21-pil-kapasitesi-ortaya-cikti

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung, Note 20 serisinin hemen ardından piyasaya sunacağı yeni amiral gemisi modelinin çalışmaları için erkenden kolları sıvadı. Şirketin amiral gemisi modellerinde yaşadığı çeşitli problemler bir gerçek. Hatırlanacağı üzere Galaxy S20 serisinin beklediği satış rakamlarına ulaşamamış ve beklenen ilgiyi görememişti. Yeni modellerinde bu tarz problemler ile karşılaşmak istemeyen Güney Kore merkezli üretici, çalışmalarına şimdiden başladı. Samsung‘un yeni telefonunda kullanacağı batarya kapasitesi de ortaya çıkmış oldu.

Samsung Galaxy S21 ailesinin pil kapasitesi ortaya çıktı

Samsung Galaxy S21 serisi çok merak edilen bir model diyebiliriz. Zira S20 serisi beklenen performansı ortaya koyamamıştı ve beklenen ilgiyi de görememişti. Zaman zaman yaşadığı problemler ile gündeme gelen S20 serisi, Samsung‘u zor durumda bırakmıştı ve bu durumda akıllı telefon üreticisinin satışlarında fazlasıyla olumsuz etkilenmişti. Bu durumu telafi etmek isteyen Samsung yeni serisi olan S21 piyasaya sürecek. Ancak yeni serinin donanımsal özellikleri noktasında çok fazla bilgiye sahip değiliz ancak batarya kapasiteleri için önemli ip uçları ortaya çıktı.

samsung-galaxy-s21-pil-kapasitesi-ortaya-cikti-1

Çinli bir sertifika kuruluşunda ortaya çıkan bilgilere göre, Galaxy S21 modelinin batarya kapasitesi belli oldu. Bahsi geçen 3C kuruluşu, 2021 yılı içerisinde tanıtılması beklenen modeller hakkında ki ilk bilgileri paylaştı. Buna göre Galaxy S21 modeli 3880 mAh‘lik batarya kapasitesine sahip olacak. Bu cihazın bir üst seviyesi olan Galaxy S21 Ultra‘nın pil kapasitesi ise 4660 mAh olacak. Yeni Galaxy S21 serisi ile ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız, bizleri takip etmeyi unutmayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu