Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy S21 Farklı Tasarımla Geliyor

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung, yeni modeli Galaxy S21 farklı bir tasarımla geliyor.

TeknoBH Google Haberler

Samsung ‘un yeni modeli Galaxy S21 farklı tasarımla geliyor. Önümüzde ki yıl Ocak veya Şubat ayında tanıtılması planlanıyor.

samsung-galaxy-s21-farkli-tasarimla-geliyor

Önümüzde ki yılın ilk aylarında tanıtılması planlanan Samsung Galaxy S21 tasarımı bir önceki modellerinden farklı olacağı söyleniyor. Bugün paylaşılan bilgilere göre Samsung’un Galaxy S21‘in sınıfının en iyi ekran-boy oranlarına sahip olduğu söyleniyor.

Samsung Galaxy S21 Farklı Tasarımla Geliyor

Samsung ‘un yeni modeli Galaxy S21‘i önümüzde ki yılın Şubat ayında tanıtacağı yönünde sızıntılar ortaya çıkmaya başladı.

Sızdırılan bilgilere göre Galaxy S21 sınıfının en iyi ekran-boy oranına sahip olacak. Samsung, ön kamera için delikli Infinity-O tasarımı sayesinde üst çerçeveyi küçültmekle harikalar yarattıktan sonra, alt kısım içinde olabildiğince küçültme  çalışmalarında bulunması bekleniyor. Sızdırılan bu bilgilere göre LetsGoDigital çalışanları cihazın nasıl görüneceğine dair çizimler paylaştı.

samsung-galaxy-s21-farkli-tasarimla-geliyor-2

Sızıntılara göre Samsung Galaxy S21‘in alt çerçevesinin bu tasarıma yakın olacağı söyleniyor. Tabi bu durumda kesin olarak bu şekilde görünecek diyemiyoruz çünkü yapılan sızıntıların bir çoğu doğru olsa da, sızıntıların doğruluğu her zaman kesin olmuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu