Mobil HaberleriSamsung Haberleri

Samsung Galaxy S21 FE Ne Zaman Çıkacak? İşte Tarih

TeknoBH Google Haberler

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung’un merakla beklenen yeni modeli Samsung Galaxy S21 FE ne zaman çıkacak? İşte tarihi ve özellikleri

Samsung Galaxy S21 FE Ne Zaman Çıkacak? İşte Tarih

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung, Galaxy Note 7‘de yaşadığı talihsizliğin ardından, Galaxy Note FE isminde Note 7 modelinde ki hataları düzelten bir model piyasaya sürerek kullanıcılarını geri kazanmaya çalışmış ve başarılı olmuştu. Geçtiğimiz sene ise Galaxy S20 ve Galaxy Note 10 modelleri için piyasaya sürülen FE modeli telefonlar da fiyat/performans oranı sayesinde çokça tercih edilmiş ve bu iki model geçtiğimiz yıl Samsung’un en başarılı modelleri arasına girmeyi başarmıştı.

Samsung Galaxy S21 FE ne zaman çıkacak?

Samsung’un güncel amiral gemisi telefonları olan S21 serisi telefonların piyasaya çıkmasının üzerinden çok geçmemesine rağmen Samsung’un Meksika web sitesinde S21 ailesinin yeni üyesi olan S21 FE görüntülendi. Daha öncesinde S21 FE söylentileri bulunuyordu. S21 FE‘nin Samsung Meksika web sitesinden görülmesi ile birlikte bu söylentiler bir nebze kesinliğe kavuşmuş oldu.

Samsung Galaxy S21 FE Ne Zaman Çıkacak? İşte Tarih

Samsung Galaxy S21 FE modeli hakkında bildiğimiz teknik özellikler şu şekilde, söz konusu yeni cihaz 90Hz ekran yenileme hızına sahip Full HD+ Super AMOLED ekran ile geliyor. Yeni cihazda tek RAM opsiyonu yer alırken iki farklı depolama birimi de karşımıza çıkıyor. 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama seçeneği karşımıza çıkarken bir diğer ikinci seçenek ise 6 GB RAM ve 256 GB dahili depolama birimi karşımıza çıkıyor. Samsung’un yeni cihazı Snapdragon 870 yonga seti veya Exynos 2100 yonga setinden güç alacak. Hangi işlemciden güç alacağı ise şuan için kesin değil. Önümüzde ki günlerde kesinlik kazanacağını düşünüyoruz. Peki, Samsung Galaxy S21 FE ne zaman çıkacak? 

Yeni cihaz hakkında bildiğimiz teknik özellikler şuan için bu kadar. Ağustos 2021 tarihinde duyurulması beklenen S21 FE, Samsung için “yaz telefonu” konumunda olabilir. Geçtiğimiz yıl Eylül ayında S20 FE modelinin duyurulduğunu düşünürsek, bu yılda Eylül ayında duyurulacağını düşünmek pek de yanlış olmaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu