Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy S21 Fiyatları Netleşti

TeknoBH Google Haberler

Samsung’un yeni modeli Galaxy S21’in Avrupa fiyatları ortaya çıktı. Uzun zamandır beklenen modelin fiyatları haberimizde

samsung-galaxy-s21-fiyatlari-netlesti

Samsung Galay S20 serisi, geçtiğimiz Mart ayında piyasaya sürülmüştü ancak fiyatının çok yüksek olması tüketiciler tarafından bir hayli eleştiri almıştı. Bu eleştirilere karşı Samsung, belirli Galaxy S21 modelleri için fiyatlarını düşürmeye hazırlanıyor.

Samsung Galaxy S21 serisinin avrupa fiyatları belli oldu

Paylaşılan fiyat bilgileri geçmişte güvenilir olan bir kaynak tarafından geliyor ancak resmi fiyatların KDV oranları nedeniyle piyasaya bağlı olarak değişebileceğini tekrardan sizlere hatırlatalım.

  • Galaxy S21 – 879 Euro (yaklaşık olarak 8300 TL + vergiler)
  • Galaxy S21+ : 1079 Euro (yaklaşık olarak 10200 TL + vergiler)
  • Galaxy S21 Ultra: 1399 Euro (yaklaşık olarak 13200 TL + vergiler)

samsung-galaxy-s21-fiyatlari-netlesti-1

Sizlerle paylaştığımız bu fiyatlar, temel 128 GB modelleri için. 256 GB’lık modellerin ne kadar olacağı bilinmiyor. Ancak Samsung‘un genellikle depolama alanının iki katına çıkması için ekstra olarak 100 Euro talep edeceğini düşünüyoruz. Galaxy S21 Ultra‘nın daha da pahalı olan 512 GB’lık bir versiyonun da olduğunu belirtelim.

Bu fiyatların daha önce ki modeller ile nasıl karşılaştırılma yapıldığına gelecek olursak, bugün erken saatlerde sızdırılan hem Galaxy S21 hem de Galaxy S21+‘nın bir önceki modellerden daha da ucuz olacağı söyleniyor. Galaxy S20, piyasaya çıktığında 999 Euro’dan satışı yapılıyordu.

Resmi ABD fiyatlarının da önümüzde ki günlerde netleşmesi bekleniyor, ancak Avrupa fiyatları hakkında ki bilgiler, tüm Galaxy S21 serisinde büyük bir fiyat indirimleri hakkında söylentileri de sorgulatıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu