Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy S21 Serisi İlk Kez Canlı Görüntülendi

14 Ocak tarihinde tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S21 serisinin tanıtım videosu sızdırıldı.

TeknoBH Google Haberler

samsung-galaxy-s21-serisi-ilk-kez-canli-goruntulendi

Samsung Galaxy S21 serisi ile ilgili birçok sızıntı gündeme gelmişti. Ancak bugün resmi kaynaklardan geldiği iddia edilen bir tanıtım videosu ortaya çıktı. Hatta iddialara göre bu video doğrudan Samsung’un pazarlama departmanından sızdırılmış.

Paylaşılan video da Galaxy S21, S21 Plus ve S21 Ultra‘nın tasarımlarına dair yeni görüntüler de yer alıyor.

Samsung Galaxy S21 Serisinin Tanıtım Videosu Sızdırıldı

Sızdırılan videoya göre S21 ve S21 Plus‘ın arka taraflarının plastik olduğu dikkat çekerken, S21 Ultra’nın arka kısmının ise cam olduğunu görüyoruz. Aynı zamanda video da modellerin kamera kurulumları da gözler önüne seriliyor. Daha önce ki sızıntılara göre S21 ve S21 Plus’ın kamera kurulumlarında, 64 MP ana kamera ve 12 MP iki sensörün yer alması bekleniyordu. S21 Ultra’da ise 108 MP ana kamera, 12 MP ultra geniş açı ve 10 MP 3x10x periskop yakınlaştırma sensörleri yer alıyor. Ayrıca Ultra modelinde lazer otofokus özelliğinin de yer aldığını belirtelim.

Video da S21 ve S21 Plus’ın çerçeve ve kamera kurulumu altın/bronz olan çift tonlu “Phantom Violet” renkte olduğu görülüyor. Peki tanıtımı sızdırılan bu modellerin tanıtım tarihi ne zaman?

Samsung Galaxy S21 serisi ne zaman çıkacak

Galaxy S21 serisinin tanıtımları 11 – 14 Ocak tarihleri arasında Samsung’un gerçekleştireceği CES 2021 etkinliğinde tanıtılacak. Muhtemelen tanıtımından hemen 1 ay sonra da raflarda ki yerini alacağını tahmin ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu