Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy S21 serisi önümüzde ki aylarda tanıtılabilir

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung yeni modeli Galaxy S21 serisi önümüzde ki aylarda tanıtılabilir. Galaxy S21 özellikleri neler? Yeni modelde bizleri neler bekliyor.

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden biri olan Samsung, yeni modeli Galaxy S21 serisi önümüzde ki aylarda tanıtılabilir. İşte Detaylar

samsung-galaxy-s21-onumuzdeki-ay-tanitilabilir

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisinin en çok beğenilen serilerden biri de Note serisi. Samsung, Galaxy Note 20 serisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmışken aynı zamanda Galaxy S20 FE ile de heyecanı yüksek tutuyor. Şimdi de gündemde hala bu modeller konuşulurken Samsung Galaxy S21 serisi hakkında yeni bir rapor yayımlandı. Paylaşılan raporlara göre birkaç ay içerisinde tanıtılabilir.

Samsung Galaxy S21 serisi önümüzde ki aylarda tanıtılabilir

Sızıntılarla gündeme gelen S21 serisi için piyasaya sürülme tarihinin geriye çekilmesi söz konusu olabilir. Güney Kore merkezli bir medya kuruluşu, Samsung’un Galaxy S21 serisini erken piyasaya sürmeyi planladığı belirtiyor.

Bazı söylentilere göre telefonun tanıtılacağı etkinlik tarihi bu yılın sonları olabilir. En geç tanıtılma tarihi ise Ocak olacağı söyleniyor. Yayımlanan raporlara göre Galaxy S21 Ultra‘nın kutu içeriğinde S Pen ile birlikte geleceği söyleniyor.

samsung-galaxy-s21-onumuzdeki-ay-tanitilabilir-1

Geçtiğimiz aylarda da Samsung Galaxy S21 serisi hakkında bazı detaylar ortaya çıkmıştı.

Samsung S21 özellikleri

Ortaya çıkan detaylar nelerdi? En yakın zamanda sızdırılan bilgilere göre S21 Plus‘ın bataryası 4800 mAh olarak ortaya çıkmıştı.

Batarya özelliğinin yanı sıra akıllı telefonun performans testi de ortaya çıkmıştı. Geekbench 5 puanlarına bakıldığı zaman Galaxy S21, tek çekirdekte 1038 puan aldığı görülmüştü. Çoklu çekirdekte ise 3060 puan alan cihaz bu durumda Galaxy Note 20 Ultra modeline göre daha yüksek bir performans sergileyecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu