Donanım Haberleri

Samsung Galaxy Tab A7 Lite Özellikleri Sızdırıldı

TeknoBH Google Haberler

Güney Kore merkezli Samsung’un yakın zamana tanıtmasını beklediğimiz Samsung Galaxy Tab A7 Lite özellikleri sızdırıldı. İşte Detaylar

Samsung Galaxy Tab A7 Lite Özellikleri Sızdırıldı

Teknoloji devi Samsung önümüzde ki günlerde yeni cihaz ile karşımıza çıkacak. Bildiğiniz üzere son zamanlarda pandemi’den dolayı tabletlere olan ilgi bir hayli arttı. Çoğu kullanıcı, iş ve okul ihtiyaçlarını karşılamak için tablet gereksinimi duyuyor. Bundan dolayı da çoğu üretici tablet üretimlerini arttırmaya başladı. Hatta özellikle de Türkiye’de pandemiden dolayı tablet satışları bir hayli arttı.

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung ise Samsung Galaxy Tab A7 Lite modeli ile tüketici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ayrıca söz konusu cihaza ait temel bilgiler sızdırılmış durumda. Bununla birlikte cihazın ne zaman tanıtılacağına dair bazı sızıntılarda mevcut.

Samsung Galaxy Tab A7 Lite özellikleri ile neler sunuyor?

Geçtiğimiz haftalarda Galaxy Tab S7 Lite modeli hakkında bazı detaylar ortaya çıkmıştı. Üstünden çok bir süre geçmeden serinin bir başka modelinin de Lite versiyonu karşımıza çıktı.

Samsung Galaxy Tab A7 Lite Özellikleri Sızdırıldı

İddialara göre yeni model 8.4 inçlik bir ekran ile geliyor. Bunun yanında MediaTek’in Helio P22T yonga setinden güç alacağı da biliniyor. 3 GB RAM‘den beslenecek olan cihazın fiyatı hakkında henüz net bir bilgi yok. Ancak ilk sızdırılan bilgileri incelediğimiz zaman, uygun küçük ekran ve orta düzeyin altında kalan bir işlemciye sahip olduğunu değerlendirdiğimiz zaman uygun fiyata satılacağını düşünüyoruz.

Ayrıca söz konusu tabletin 5.100 mAh kapsaitesine sahip bir batarya da bulunuyor. Tabletin Haziran 2021‘de tanıtılacağı da kesinleşmiş durumda. Sızdırılan görselleri incelediğimiz zaman da şık bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu