Donanım Haberleri

Samsung Galaxy Watch 3 tanıtıldı! Bu fiyata bu saat alınır mı?

TeknoBH Google Haberler

Akıllı saat kullanıcılarının merakle beklediği Samsung Galaxy Watch 3 tanıtıldı! Samsung’un katı fiyat politikası ile bu fiyata bu saat alınır mı? Detaylar haberimizde

samsung-galaxy-watch-3-tanitildi

Güney Kore merkezli Teknoloji devi geçtiğimiz gün düzenlediği çevrimiçi etkinlikte merakla beklenen ürünlerini tanıttı. Bu ürünlerin arasında merak edilenlerden biride Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saatti.

Samsung Galaxy Watch 3 tanıtıldı! Bu fiyata bu saat alınır mı?

Galaxy Watch 3, bilindiği üzere Exynos 9110 yonga seti, 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama alanı ile geliyor. IP68 sertifikasına sahip olan akıllı saat 45 mm ve 41 mm’lik modele göre 340 mAh yada 247 mAh olacak. Henüz net olarak bilinmiyor.

samsung-galaxy-watch-3-tanitildi-1

Kutudan ilk çıktığında Tizem 5.5 ile çalışacak olan klasik akıllı saat özellikleriyle geliyor. Bu özellikler adım sayar, bildirimler, spor modları, kalp hızı ölçümü, uyku takibi ve benzeri özellikler her akıllı saatte olduğu gibi yeni Galaxy Watch 3 akıllı saatte de yer alıyor.

Herkesin merak ettiği konu ise, Türkiye Fiyatı ne kadar?

Samsung Galaxy Watch 3‘ün 45mm’lik model için belirlediği fiyat 2299 TL olur iken 41 mm’lik modeli için 2099 TL‘lik bir fiyat etiketi belirlenmiş.

Samsung’un yeni akıllı saati için bu ücret verilir mi açıkcası tartışılır. Yani Huawei Watch GT 2 gibi bir alternatif bulunurken bu fiyatı Galaxy Watch 3’e vermek çok da akıllıca bir davranış olmaz diye düşünüyoruz.  Söz konusu iOS olsa bu fark anlaşılabilir ancak Android tarafında seçenekler çok fazla olduğu için Samsung’un bu katı fiyat politikası ile işi bir hayli zor diyebiliriz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu