Mobil HaberleriSamsung Haberleri

Samsung Galaxy Z Flip 2 Çift Batarya İle Gündemde!

TeknoBH Google Haberler

Samsung Galaxy Z Flip 2 modeli akıllı telefon sektöründe bir hayli ses getirecek gibi görünüyor. Söz konusu model çift batarya ile mi geliyor? İşte detaylar

Samsung Galaxy Z Flip 2 Çift Batarya İle Mi Geliyor?

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung, geçtiğimiz yıl katlanabilir modelleri Galaxy Z Flip ve Galaxy Z Fold modellerini duyurması sonrasında akıllı telefon sektöründe büyük bir ses getirmişti. Ardından geçen süre zarfında önümüzde ki yıl çıkması beklenen Samsung Galaxy Z Flip 2 ile ilgili ortaya ilginç bir iddia atıldı. İddialara göre söz konusu cihaz çift batarya ile gelecek.

Model numarasının yayınlandığı listede çift batarya dışında telefonun birçok özelliği de ortaya çıktı. Ekran ve depolama özellikleri açığa çıkan cihazın, çift batarya ile katlanabilir modeller arasında bir ilke imza atacağı tahmin ediliyor.

Samsung Galaxy Z Flip 2 özellikleri

Samsung Z serisinin bir sonraki katlanabilir telefonuna dair sızıntı, Safety Korea‘daki listeler tarafından açığa çıkartıldı. Listede, EB-BF711ABY (2.370 mAh) ve EB-BF712ABY (903 mAh) model numaralarını taşıyan iki pilin görselleri ile birlikte özelliklerine de yer verildi.

Samsung Galaxy Z Flip 2 Çift Batarya İle Mi Geliyor?

Ortaya çıkan sızıntılara göre cihazın batarya kapasitesi 3.300 mAh olacak. Bu da yeni nesil telefonun orijinal Z Flip ve Z Flip 5G ile aynı kapasitede olacağını gösteriyor. Bu bilgilere göre, Samsung’un daha büyük kapasiteye sahip pili cihazın altına konumlandıracağı, küçük olanın ise üst tarafta yer alacağı tahmin ediliyor.

Z Flip SM-F711 model numarasına sahip olan telefonun ortaya çıkan özelliklerini incelediğimiz zaman 120Hz AMOLED ekran paneline sahip olacak. Buna ek olarak ise dar çerçeve ile piyasaya sürüleceği de tahmin ediliyor. Cihazın depolama alanı tarafında ise 128 GB ve 256 GB seçeneklerine sahip olması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu