Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy Z Fold 3 Erken Mi Tanıtılacak?

TeknoBH Google Haberler

Samsung’un yeni katlanabilir Galaxy Z Fold 3 modeli hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Cihaz hakkında erken tanıtılacağı iddiaları gündemde. İşte Detaylar

Samsung Galaxy Z Fold 3 Erken Mi Tanıtılacak?

Son zamanlarda tüketicilerin klasik telefon tasarımlarına olan ilgisi daha çok farklı tasarımlara artmaya başladı. Özellikle katlanabilir telefonlar, 2020 yılına damga vurmuş durumda. Hatırlarsanız geçtiğimiz yıl Galaxy Z Fold 2 modelinin beklenenden çok daha fazla ilgi görmüştü. Tabi beklenenden çok daha fazla ilgi ile karşılaşan marka, yeni katlanabilir telefonlar üzerinde çalışmalara hemen başladı. Bu yıl için hakkında bir çok kez iddia edilen Samsung Galaxy Z Fold 3 modelinin tanıtım tarihinin erkene çekildiğine dair yeni iddialar var.

Samsung Galaxy Z Fold 3 tanıtımına çok az kaldı

Yeni iddialara göre Samsung Galaxy Z Fold 3 modeli Mayıs ayının ilk günlerinde tanıtılacağı söyleniyor. Kore haber sitesi Bloter kaynağına göre Samsung’un yeni katlanabilir modeli Mayıs ayının başlarında tanıtılacak. Samsung’un yeni modeli Galaxy Z Fold 3 hakkında çok fazla sızıntı bulunmuyor. Ancak bazı güvenilir kaynaklara göre ekran altı kamera ve S Pen desteğine sahip olacak.

Yeni cihazda ekran altı kamera cihazı şık gösterecektir. Ancak S Pen desteği için aynı şeyi söyleyemiyoruz. Çünkü katlanabilir cihazların ekranında bulunan UTG katmanı, kalemin ucuna dayanamayacak kadar hassas.

Samsung Galaxy Z Fold 3 Erken Mi Tanıtılacak?

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, bu sorunu cihazın ekranında AES teknolojisini kullanarak bu sorunu ortadan kaldırıyor. Kullanılan AES teknolojisi sayesinde S Pen, katlanabilir telefonlarda çok daha şık görünecektir ancak bu teknoloji Samsung için biraz maliyetli olacaktır. Bu sebeple Galaxy Z Fold 3 modeli bir önce ki modeline göre çok daha pahalı olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu