Mobil HaberleriSamsung Haberleri

Samsung Galaxy Z Fold 3 Hakkında Yeni Detaylar Geldi

TeknoBH Google Haberler

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung, yeni katlanabilir modeli Samsung Galaxy Z Fold 3 hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. İşte yeni detaylar

Samsung Galaxy Z Fold 3 Hakkında Yeni Detaylar Geldi

Zaman geçtikçe klasik telefon tasarımlarından farklı modellere olan ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor. Özellikle katlanabilir modeller, 2020 yılına damgasını vurmuş durumda. Çünkü Galaxy Z Fold 2‘nin beklenenden çok daha fazla ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Bu ilginin ardından dev markalar tarafından katlanabilir tasarımlar ortaya çıkmaya başladı. Hakkında bir çok dedikodu dolaşan, 2021’de en çok konuşulacak modellerden biri olan Galaxy Z Fold 3 modelinin tanıtım tarihine ilişkin yeni iddialar ortaya atıldı.

Samsung Galaxy Z Fold 3 hakkında ne biliyoruz?

Samsung Galaxy Z Fold 3 modelinin, Mayıs ayının ilk günlerinde piyasaya sürüleceği öne sürüldü. Kore haber sitesi kaynaklarına göre Samsung’un katlanabilir serisinin yeni modeli Mayıs ayının başlarında tanıtılacak. Samsung’un yeni modelinin özellikleri hakkında çok fazla sızıntı bulunmuyor. Ancak güvenilir kaynaklara göre yeni modelin ekran altı kamera ve S Pen desteğine sahip olacağı söyleniyor. Ekran altı kamera için herhangi bir sorun da görünmüyor. Ancak katlanabilir ekranda S Pen desteği, Samsung için zor olacaktır. Çünkü katlanabilir ekranlarda bulunan UTG katmanı, kalemin ucuna dayanamayacak kadar hassas.

CCC olarak bilinen 3C sertifikasını alan modelin tanıtımına artık az bir süre kaldı diyebiliriz. Ortaya çıkan modellerde yeni cihazın 4,725 mAh (2,215 mAh + 2,060 mAh) kapasiteye sahip olacağı kesinleşti. İki farklı batarya değeri yazmamızın sebebi ise söz konusu cihazda, çift batarya kullanılacak.

Samsung Galaxy Z Fold 3 Hakkında Yeni Detaylar Geldi

Aynı zamanda yeni cihazın 25W değerinde şarj desteğinin de olacağını söyleyebiliriz. Ancak amiral gemisi bir modele göre 25W şarj desteğinin az olduğunu söylemekte fayda var. Samsung Galaxy Z Fold 3 hakkında bildiklerimiz bu kadar, kısa bir süre içerisinde yeni modelin piyasaya sürüleceğini tekrardan hatırlatmak isteriz. Sizler yeni cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu