Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy Z Fold 3 Render Tasarımları Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Samsung Galaxy Z Fold 3 modelinin render görüntüleri ortaya çıktı. Bu yılın ortalarına doğru tanıtılması beklenen model hakkında ki tüm detaylar

Samsung Galaxy Z Fold 3 Render Tasarımları Ortaya Çıktı

Akıllı telefon sektöründe artık alışılagelmiş tasarımların haricinde tasarımlar görmeye başlıyoruz. Özellikle de katlanabilir modeller, kullanıcılar tarafından bir hayli ilgi görülüyor. Bunun en büyük sebebi ise, normal telefon boyutunda bir cihazın, tablet görünümünü yaşatabiliyor olması. Bu talebi en iyi karşılayan markalardan biri olan Samsung’un yeni Galaxy Z Fold 3 modelinin render görüntüleri ortaya çıktı. S Pen desteğine sahip olan model hakkında ki detaylar.

Samsung Galaxy Z Fold 3 modeli kullanıcılarına neler sunuyor?

Twitter’da ünlü tasarımcı Ben Geskin kullanıcısının paylaştığı görsellere göre, Galaxy Z Fold 3 modelinin tasarımı bu şekilde olacak. Samsung’un Galaxy S21 ailesinin kamera muhafazasına benzer bir tasarım görmekteyiz. Ön tasarımı incelediğimiz zaman ekran altı kameranın yer aldığını görüyoruz. Ancak yeni modelde bu kamerayı göreceğimiz kesin değil. Ancak uzun zamandır birçok iddialar, yeni modelin ekran altı kamera özelliğine sahip olacağı söyleniyor.

Samsung Galaxy Z Fold 3 Render Tasarımları Ortaya Çıktı

Paylaşılan render görüntüleri incelediğimiz zaman S Pen kullanımı dikkatimizi çekiyor. S Pen’in Samsung Galaxy Z Fold 3 modelinin kasasına entegre olarak gelip gelmeyeceği merak konusu. Ayrıca katlanabilir model de S Pen desteğinin olması, Samsung’u zorlayacak gibi görünüyor. Çünkü katlanabilir cihazların ekranında bulunan UTG katmanı, kalemin ucuna dayanamayacak kadar hassas diyebiliriz.

Tabi Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung, bu sorunun üstesinden gelerek Galaxy Z Fold 3 modelini S Pen‘e uyumlu hale getiriyor. Bu da markanın yeni modelinde AES teknolojisini kullanacağı anlamına geliyor. Kullanılan yeni teknoloji sayesinde, katlanabilir ekranda S Pen kullanılabilecek. Fakat bu durum Samsung için maliyetli olacaktır. Bu yılın ortalarına doğru piyasaya sunulması beklenen Galaxy Z Fold 3 modelinin resmi tanıtım tarihi ile ilgili bilgi bulunmuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu