Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 Erken Tanıtılabilir

TeknoBH Google Haberler

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 modelleri beklenen tarihten daha önce satışa çıkabilir. İşte merak edilen tüm detaylar

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 Erken Tanıtılabilir

Samsung, amiral gemisi olan Galaxy Note serisi akıllı telefonlarını genellikle Eylül veya Ekim aylarında satışa çıkartıyordu. Bu sebepten dolayı Güney Kore merkezli teknoloji devinin yeni akıllı telefonlarını bu tarihte kullanıcılara sunuyordu. Ancak yeni sızıntılara göre, bu sene Temmuz ayında satışa sunacak.

Samsung Galaxy Z Fold 2 modeli geçtiğimiz yıl Eylül ayında satışa sunulmuştu. Şimdi ise yeni modellerini daha erkenden tanıtmayı planlayan Samsung, Temmuz ayını planlamış durumda. Normal şartlarda yıl da iki farklı amiral gemisi modeli tanıtan Samsung, geçtiğimiz Ocak ayında Galaxy S21 serisini tanıtmıştı. Bu durum sızıntılarının doğru olma ihtimallerini arttırıyorlar.

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, belki de Temmuz ayında yeni akıllı telefon modellerinin satışına yer verecek. Fakat salgının olduğu bu zamanlarda üretimlerin gecikmesiyle karşılaşıp karşılaşmayacağı gibi durumlar satış durumunu geciktirebilir.

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 hakkında neler sızdırıldı?

Cihazlar hakkında sızdırılan bilgilere göre, Samsung’un yeni amiral gemisinin ana ekranın boyutu 7,55 inç büyüklükte. Dışında ki ekran ise 6.21 inçlik bir boyuta sahip. Ekran LTPO temelli ve 120Hz ekran yenileme hızına sahip. Galaxy Z Fold 3 modeli ikinci nesil cihazı UTG bileşiminden bir değişiklik yapması ve plastiğe geri dönmesi olası. Aynı zamanda Galaxy Note serisinde ki gibi bir S Pen kaleme de sahip.

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 Erken Tanıtılabilir

S Pen desteğini Galaxy Note serisinden sonra ilk defa bir seride göreceğiz. Nasıl bir performans gösterecek merakla bekleniyor. Yapılan sızıntılara göre Temmuz ayında çıkması beklenen amiral gemisi modeller altı kameraya sahip olan ilk Samsung modeli olacağı söyleniyor. Aynı zamanda ilk defa bu modelle katlanabilir ilk altı kameralı telefon ünvanını almış olacak.

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 modelleri yeni amiral gemisi modeller olarak adlandırılıyor. Yeni modeller hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu