Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy Z Fold 3 Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Samsung’un Galaxy Z Fold 3 modelinin yeni render görüntüleri ortaya çıktı. İki noktadan katlanan yeni cihazın tüm detayları haberimizde

Samsung Galaxy Z Fold 3 Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Bugün gün içerisinde Samsung Galaxy Z Fold 3 modeli hakkında yeni render görüntüleri ortaya çıktı. Render görüntüleri Samsung’un bu yıl başlarında yaptığı bir patent başvuruları kullanılarak yapılmış. Ayrıca yeni görüntülerde Galaxy Z Fold 3 modelinin oldukça farklı bir tasarıma sahip olduğu görülüyor.

Samsung Galaxy Z Fold 3 render görüntüleri

Ortaya çıkan yeni görüntülere göre Samsung Galaxy Z Fold 3′ün ortada, solda ve sağda iki küçük ekran bulunan bir ekrana sahip olması bekleniyor. Sağda ki ekranın çift taraflı olacağı da tahmin ediliyor. Ayrıca akıllı telefonun en büyük farkı ikiye katlanmak yerine her iki taraftan katlanması. Cihazın ortasında menteşe yerine, her iki yanında iki menteşe olması da bekleniyor.

Samsung Galaxy Z Fold 3‘ün her iki tarafında bulunan menteşeler, ters yönlere bükülüyor. Böylelikle menteşeler, cihaz kullanılırken yalnızca daha büyük ekranlar oluşturmak yerine, aynı zamanda daha büyük harici bir ekran oluşturmaya izin veriyor.

Samsung Galaxy Z Fold 3 Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

İlk katlamada 4,6 inç boyutuna gelen akıllı telefon, geniş çerçeveli dış ekranı nedeniyle eleştirilere maruz kalmıştı. Ancak daha sonra ortaya çıkan tasarımlara göre Samsung’un harici ekranın tasarımını geliştirdiği ve daha büyük bir dış ekran sunduğu tahmin ediliyor. Aynı zamanda Galaxy Z Fold 3‘ün klavye içermesi durumunda dizüstü bilgisayar olarak da kullanılabileceği söyleniyor.

Galaxy Z Fold 3 fiyatı

Samsung Galaxy Z Fold 3 fiyatı ile ilgili paylaşılan resmi bir bilgi yok. Hatta fiyat ile ilgili bir sızıntı bile yok. Ancak yeni cihazın fiyatının bir hayli yüksek olacağını düşünüyoruz. Konu ile ilgili yeni gelişmeler oldukça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Fiyat olarak sizlerin bir tahmini varmı? Var ise aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak
teknolojioku

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu