Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung için şok iddia: Galaxy serisi kaldırılıyor mu?

Güney Kore merkezli Samsung için şok iddia geldi. İddialar doğrultusunda Galaxy serisi kaldırılıyor mu?

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon sektörünün önemli isimlerinden biri olan Samsung ‘un en popüler serisi olan Galaxy serisi için şok iddia: Galaxy serisi kaldırılıyor mu? İşte detaylar

samsung-icin-sok-iddia-galaxy-serisi-kaldiriliyormu

Akıllı telefon pazarının en önemli isimlerinden biri olan Samsung, hatırlanacağı üzere geçtiğimiz aylarda yeni modeli Galaxy Note 20′i kullanıcılarına sunmuştu. Yeni modelinde yüksek fiyat politikası izleyen akıllı telefon üreticisi bu modelinde istediği satış rakamlarına ulaşabilecek mi açıkçası merak konusu. Zira akıllı telefon üreticisi Galaxy S20 modellerinde beklediği satış rakamlarını yakalayamamıştı ve büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştı. Şimdi de Samsung için şok bir iddia geldi. Üreticinin en popüler serilerinden biri olan Galaxy serisi kaldırılıyor mu?

Samsung için şok iddia: Galaxy Serisi kaldırılıyor mu?

samsung-icin-sok-iddia-galaxy-serisi-kaldiriliyormu-1

Samsung akıllı telefon pazarının en başarılı isimlerinden biri olmanın ve beklenen satışların her zaman üstünde bir satış gerçekleştirmesi neredeyse orta segmentte ki modellerine borçlu. Ancak yeni iddialara göre şirket bu segmentte ki önemli serilerden biri olan A serisini önümüzde ki yıldan itibaren tamamen kaldırılabilir. Böyle bir iddianın neden söylendiği de henüz bilinmiyor ancak bu iddialar sadece bununla da kalmıyor.

Samsung‘un sevilen serisi Galaxy Note ve Galaxy S serisi hakkında da bomba iddialar var. Güney Kore merkezli teknoloji devinin özellikle amiral gemisi modellerinde çok da başarılı olmadığı aşikar. Bu durumdan dolayı kollarını sıvayan şirket yetkilileri Note ve S serisini zayıflatabilir. Yani Samsung‘un amiral gemisi modelleri artık bu telefonlardan oluşmayabilir ve gelen bilgilere göre, şirketin bundan sonra ki süreçte Z serisi katlanabilir telefonlara yöneleceği ifade ediliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu