Mobil HaberleriSamsung Haberleri

Samsung Note 10 ve Note 10 Plus modellerine indirim geliyor!

Samsung 'un Note 10 ve Note 10 Plus modelleri büyük indirime giriyor!

TeknoBH Google Haberler

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung Note 10 ve Note 10 Plus modellerine indirim geliyor! Bu indirimleri kaçırmayın. İşte Detaylar

Samsung-Galaxy-Note-10-İndirime-Gidiyor

Akıllı telefon sektörünün liderlerinden biri olan Samsung, önümüzde ki günlerde yeni modeli Galaxy Note 20‘i tanıtacak. Güney Kore merkezli şirketin Galaxy Note 20 ve Note 20 Plus modellerinin tanıtılacağını biliyoruz. Galaxy Note 20 modellerinin tanıtılmasına az bir süre kaldığını düşünürsek Güney Kore merkezli şirket elinde olan Note 10 stoklarını tüketmek istiyor,bu durumdan dolayı Note 10 ve Note 10 Plus modellerinde büyük indirime gideceği duyuruldu.

Samsung Note 10 ve Note 10 Plus modellerine indirim geliyor!

Samsung Galaxy Note 20 modellerinin tanıtılmasına az bir süre kaldı, Güney Kore merkezli şirket elinde kalan Note 10 stoklarını tüketmeye çalışıyor. Avrupa’da Note 10 modellerine büyük indirimler yapıldı, umarım bu indirimler ülkemizde bir an önce gelir. Avrupa’da normal şartlarda 1000 dolara satılan Note 10 Plus fiyatı Amazon’da 750 Dolara kadar düştü.Note 10 modelimizin fiyatı ise 529 dolara düşmüş durumda.

Samsung-Galaxy-Note-10-Amazon-İndirim

Yeni telefon alacak kişilerin bu konuda acele etmemesini istiyoruz. Galaxy Note 20 ve Note 20 Plus modelleri satışa sunulduğu anda çok daha fazla indirimler olacağını düşünüyoruz.Tabi ki yine de son karar sizlerin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu