Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung, Unpacked etkinliği için özel video paylaştı

TeknoBH Google Haberler

Güney Kore merkezli Teknoloji devi Samsung, 5 Ağustos tarihinde gerçekleştireceği Unpacked etkinliği için özel video paylaştı.

samsung-baskani-tutuklanacak-mi

Samsung’un 5 Ağustos tarihinde gerçekleştireceği Unpacked etkinliği için yeni bir video paylaşımı yaptı. Paylaşılan yeni videoda etkinlikte tanıtılacak cihazlar ile ilgili bazı ipuçları yer alırken, markanın yüzleri olan fenomenler de konuk oldu.

Samsung, Unpacked etkinliği için özel video paylaştı

Etkinlikte Note 20 serisinin tanıtılması bekleniyor. Ayrıca markanın çok sevilen akıllı saati Samsung Galaxy Watch 3’ün de bu etkinlikte görüneceği kesin olarak biliniyor. Paylaşılan video da sadece akıllı saat ve telefon değil aynı zaman da kulaklık modeli ile ilgili ipucuda yer alıyor. Son dönemde zor günler yaşayan Güney Kore merkezli şirket, dünya genelinde ki akıllı telefon pazarında ki liderliğini 2020 yılının ortalarında Huawei’ye kaptırmıştı. Marka’nın eskisi kadar popülerliği kalmasa da dünya genelinde hala birçok kullanıcısı bulunuyor.

Unpacked etkinliği için paylaşılan video da telefon modelleri ile ilgili ipuçları yer aldığını görebiliriz. Lafı daha da uzatmadan Samsung tarafından 5 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek olan Unpacked etkinliği için videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu