Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Yeni Modeliyle Hayal Kırıklığına Uğrattı!

TeknoBH Google Haberler

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung yeni modeliyle bir hayli hayal kırıklığına uğrattı. Söz konusu yeni model nedir? İşte DetaylarSamsung Galaxy S20 Plus Şaşırttı!

Uzunca bir süredir kamera performansı olarak bizleri memnun eden Samsung, bu sefer sınıfta kaldı. Cep telefonu kameraları ve fotoğraf makinelerinde objektif özelliklerini test edip puanlayan DXOMARK platformunda yakın zamanda Samsung Galaxy S20 Plus teste girdi. Arka kamera da 12MP(Ana Kamera) + 64MP(Tele Foto) +12MP(Ultra Geniş Açı) ve ToF kamerası bulunan en yeni modellerinden olan S20 Plus modeli ana kamerasının performansı beklentinin altında kaldı.

Samsung yeni modeliyle kullanıcılarını üzdü

Samsung Galaxy S20 Plus modelinin ana kamera performansı fotoğraf modun da 127,video modun da ise 100 puan aldı. Ortalama puan değeri ise 118 olan Samsung Galaxy S20 Plus, DXOMARK ana kamera sıralamasında 10.sıraya yerleşti.

Telefonun özellikle gece çekimlerinin performansı bir hayli beklentinin altında kaldığı ancak renk aktarımı ve ultra geniş açı kameranın performansı ise beğenildi.

Samsung Galaxy S20 Plus’ın dünya genelinde beklenilen satışa ulaşamadığı ve eleştirilere maruz kaldığını belirtelim. Dipnot olarak eklemek isteriz ki bu modelin Türkiye fiyatı da 8000 TL civarındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu