Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung’un Yeni Modeli Geekbench Testinde Görüldü

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung'un yeni modelinin detayları ortaya çıktı

TeknoBH Google Haberler

Samsung’un yeni modeli Geekbench testinde görüldü. Cihaz hakkında ortaya çıkan detaylar haberimizde:

samsung-yeni-modeli-geekbench-testinde-goruldu

Akıllı telefon sektörünün en önemli isimlerinden biri olan Samsung, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Orta segmente hitap eden ürün yelpazesini genişletmek isteyen Güney Kore merkezli üretici, yakın zaman içerisinde yeni bir model ile karşımıza çıkabilir. Hatta yeni modeli ile ilgili ilk ip uçları Geekbench testinde görüldü.

Samsung’un Yeni Modeli Geekbench Testinde Görüldü

Samsung’un yeni modeli ile ilgili çok fazla bilgiye sahip değiliz ancak sizlerde bizim gibi Teknoloji dünyası ile yakından ilgileniyorsanız, Geekbench testinde ortaya çıkan bazı özellikleri bilirsiniz. Tabi bu testlerde her ne kadar bazı donanımsal özellikler ortaya çıksa da tüm detayları bilmek pek mümkün olmuyor.

Samsung’un yeni modeli hakkında bildiğimiz en önemli nokta gücünü Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 750G işlemcisinden alacak olması. Tabi bu da modelin 5G teknolojisi desteklediğini kesinleştiriyor.

Yeni model hakkında ki bir diğer önemli nokta ise hiç şüphesiz ki RAM kapasitesi. Geekbench testinde ortaya çıkan bir diğer bilgi ise cihazın 6 GB RAM kapasitesine sahip olacak gibi görünüyor. Kesin olmamakla birlikte gizemli modelin tahmini adı Galaxy A52 5G modeli olabileceği. 

Samsung’un gizemli modeli hakkında bildiklerimiz şuanlık bu kadar yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu